9 серпня 2021 13:57

Dana Oliynyk, QA Engineer

Йоу йоу) Хочу розказати свою історію про навчання QA в Мейті. Сказати, що тут класно — нічого не сказати. Якщо ви, як я, йдете на курс QA, і бачите завданням пройти курс JS Basic до початку самого навчання, не дивуйтесь і не тікайте, адже це вам дуууже знадобиться під кінець курсу — trust me. Навчання проходило full-time з 9:00 по 18:00, де день розпочинався з морніг таску, підкидувались логічні задачки, які будуть вас запитувати при співбесіді, тому не ігноруйте їх. Сама програма дуже інтенсивна, і це круто, ти поринаєш з головою в навчання і не помічаєш як день проходить. В Mate дуже чотко структурують інформацію, особливо як це було з видами тестувань ( всі хто сам починав вчити, могли помітити, шо різні джерела говорять різне). Тобі дається найсвіжіша інформація, розжовується якщо потрібно, як діткам в школі))
А що говорити про практику, я навіть уявити не могла, що тут її так багато, тебе знайомлять з SQL, JS, Jest, Postman, Git, Cypress, Dockerі багато іншого, де вас ше навчать по докері, і покажуть всі нюанси?)Навіть робота в команді як на справжньому проекті, де вже треба звикати трекати час і оцінювати свої таски. А ще є класна плюшка в вигляді уроків англійської, ну казка.
Це не «шарашкіна контора», де вам прочитали теорію і допобачення, тут постійна підтримка, як при навчанні, так і при пошуці роботи, щодо роботи — Марія про вас попіклується))
Курс ще нaвіть не закінчився, як я вже попала на роботу по рекомендації від менторів. Тому я дуже рекомендую MateAcademy