9 серпня 2021 12:54

Kamilla Lysa, UI/UX designer

Усім прівєтікі, сєміцвєтікі! Ну, штош... от і я поділюся своєю історією в Mate на фул-тайм курсі по UX/UI Design ≤3
До вступу я не була знайома з інструментами для UX/UI від слова «зовсім». Але на курсах дуже плавно, але потужно зі всім ознайомилась і засвоїла, а тепер впевнено використовую всі хард скіли на роботі (btw влаштувалася за місяць до завершення навчання, ага 💅🏻✨ це Mate, крихітко). Програма надзвичайно насичена, нема «води» на лекціях, лише встигати слухати, запам’ятовувати і використовувати на практиці. Дуже допомагали ментори, які кожного дня носилися з нами, як курочка з яйком, відповідали на тисячні запитання стосовно процесу роботи, давали ювелірні конструктивні відгуки, за що їм величезне дякую! Детальність допомоги на етапі емплойменту вражає... Такого рівня навчання та підготовки до роботи ви ніде не знайдете, і це все всього-навсього за 4 місяці (шок!). Пишаюся цим крутезним проєктом та тим, що змогла стати його частиною!
P. S. Ще є крута плюшка у вигляді інглішу ;) детальніше про них дізнаєтесь на сайті, або в інших відгуках :Р