7 серпня 2021 19:50

Dmytro Herych, Automation QA Engineer(Java)

Чекав того моменту, коли буду писати цей от відгук. Час прийшов))) Так от Mate academy — це не тільки крута назва. Ну, щоб то зрозуміти можна: 1) перечитати відгуки 2) подивитися статистику. Або ж, так як зробив я — виконати 1 і 2 пункти і стати студентом на одному з напрямків, який вам до душі! Я зараз закінчую навчання на QA. Ще до закінчення курсу залишилося 3 тижні. І так, я вже працевлаштований в крутій компанії. За це, без сумніву, вдячний саме Mate academy, їх команді, їх відношенню до студентів, їх заангажованості в навчальний процес... Мав нагоду бачити і бути учасником навчальних процесів в різних країнах і хочу сказати, що так, Mate реально бере накращі підходи, методики, практики навчання і втілює їх. Так, ви це зрозумієте ще з процеси набору на курс. Ви матимете доступ до базової теорії, практики(певні завдання), які треба пройти, щоб пізніше здати вступний екзамен) Якщо не проходите з першого разу — це не страшно. Ви продовжуєте підготовку і знову пробуєте) Я теж так мав) Вже на курсі ви поринаєте в процес з головою. Це як повний робочий день. Всі вас тут підтримують як під час навчання так і в процесі пошуку роботи. І так само націлені на те, щоб ви отримали необхідні знання і практику, щоб можна було рухатися далі вже на роботі! Тому так, Mate academy — це не тільки крута назва :)