16 липня 2021 16:10

Ivan Shpynda, Frontend Developer

Перш ніж розпочати навчання у Mate Academy на програмі Frontend, я доволі багато часу витратив на самоосвіту на таких платформах як freeCodeCamp та Udemy. Але моє навчання було дуже несистемним і в певний момент я зрозумів, що аби досягти конкретного результату і влаштуватися на роботу, або хоча б попасти на стажування, потрібно змінити свій підхід та проявити більше дисципліни. Тоді я почав цікавитися різними курсами і так одного дня натрапив на рекламу Mate Academy. Спершу мене трохи насторожило те, що все навчання відбувається онлайн. Також незвичною здалася форма оплати (відсоток від зарплати після того, як влаштуєшся на роботу). Коли почав читати відгуки на DOU — з’явилося ще більше питань, адже всі були підозріло позитивними ;) Потім я записався на безплатний вебінар від Міші (що згодом став моїм викладачем) і від нього дізнався більше про навчальну програму, організацію, допомогу в пошуках роботи і тд. Багато речей мені сподобались, але тоді я ще не мав чіткого бажання там вчитися.

Пройшло більше місяця і в один день я вирішив зареєструватись на платформі Mate Academy та пройти безплатний підготовчий курс. Завершивши лише половину, я відразу відкрив тестове завдання, яке потрібно розв’язати, щоб потрапити на наступний етап — розмову з рекрутером. Тестове не було настільки легким як я очікував і мені довелось добряче попотіти над ним. Але саме тоді у мені прокинувся якийсь азарт і я вирішив продовжити процедуру рекрутації. Щоб попасти у Мейт, потрібно мати базові знання з обраного напрямку та англійської. Якщо у вас буде недостатньо знань, але буде велика мотивація і ви її покажете, в певних аспектах вам можуть на зустріч і прийняти на навчання. Так було у мене.

Не буду повторювати за іншими стосовно самого навчання. Потрібно буде багато вчитися та викладатися на всі 100% — це правда. Але результат того вартує. Ще до завершення 4-місячного періоду навчання я отримав свій перший Job Offer.

Однозначно можу рекомендувати Mate Academy тим, хто хоче в максимально короткий термін здобути той мінімум, який потрібний для того, аби отримати першу роботу. Окрім теорії та практики програмування важливим елементом навчання є підготовка до процесу пошуків роботи. Повірте, якщо ви початківець і вам потрібно самостійно пробитися крізь величезну кількість конкурентів на ринку праці, вам буде дуже складно. У Мейті допоможуть з цим і для мене ця підтримка була просто безцінною.

P.S. Якщо у когось будуть питання чи сумніви можете писати мені у PM. Охоче дам відповідь, допоможу з рішенням — 096 194 39 33 (Telegram, Viber).