3 червня 2021 0:15

Bohdan Sventukh, QA Engineer

Навіть не віриться, що настав той час, коли я пишу відгук про Mate (QA курс). Скажу одразу вступ сюди мені дався не з першого разу, так як у мене був на початку недостатній рівень англійської. До речі, прийом в академію дуже нагадує процес працевлаштування в айті компанію: 1 — подача заявки, 2 — тестове завдання, 3 — технічне інтерв’ю, а потім фідбек через 2 — 3 дні.
По складності самого курсу насправді важко сказати. Так як у всіх студентів різний технічний бекграунд і різний рівень володіння англійською. Але якщо є бажання і ви будете робити все, що від вас вимагають, особливо те що стосується процесу імплойменту, не буде ніяких проблем із отриманням оферу. Я влаштувався на роботу ще до закінчення самого навчання, в принципі, як і більшість студентів з групи.
Згадуючи процес навчання, я все сумую за ним, як за школою чи університетом. Це був прекрасний, хоча і досить складний період, бо потрібно було постійно підтримувати знання теоретичного матеріалу, виконувати домашні завдання та ще й відвідувати спікінг клаби по вечорах.
Загалом процесом навчання абсолютно задоволений. Було приділено увагу достатній кількості тем потрібних для junior QA Engineer на старті кар’єри і навіть трохи більше. А також процесу працевлаштування(створення резюме, акаунтів на сайтах для пошуку роботи і проходження HR чи технічного інтерв’ю). Назавжди запам’ятаю фразу Маші:"Шукати роботу — це теж робота".
Також варто зазначити, що протягом двох років після закінчення курсу як всі знають потрібно сплачувати 17% від ЗП. Але враховуючи, що весь цей час ви будете отримувати сапорт від академії, можете відвідувати спікінг клаби до 3 разів на тиждень(що, до речі, на ринку коштує недешево), будете мати доступ до матеріалів інших курсів, то це й не так і багато.
Сьогодні особливий день: я отримав першу заробітну плату в айті за 7 днів роботи в травні. Дуже приємно це усвідомлювати, особливо той факт, що від початку самого навчання ще не пройшло і трьох місяців. Хочу подякувати Ярославу, Ігорю, Саші, а також єдиній і неповторній Марії за теорію, практику, настанови, гарний настрій, мотивацію і все інше.