30 травня 2021 21:08

Ivan Shvorak, Quality Assurance Engineer

Скептично ставився до подібних курсів, але система Mate змогла мене зацікавити. В інших суб’єктів, які пропонують вам за досить короткий строк стати спеціялістом в IT, ви спочатку даєте гріш, а потім з вас роблять крутого айтішника. Тут ж все навпаки — спочатку з вас роблять крутого айтішника, а потім ви даєте гріш. Це мене підкупило, бо в першому випадку є велика ймовірність залишитись без свого гроша і не стати крутим айтішником. Мейтівці ж настільки впевнені в собі і в тому, що вони роблять, що дозволяють собі йти на ризики і отримувати свій гріш лише після того як ви станете крутим айтішником. І недарма.
Коротко про навчання. Курс QA складений професіоналами, а значить там немає того чого вам у житті (у роботі) не знадобиться. Кожен день практика, практика і ще багато практики. Ви навчитесь всього, що потрібно знати джуніору і навіть більше (я про непогану базу в автоматизації). Плюс, весь процес навчання — це симуляція вашої роботи. Ви вчитесь не тільки хард скіллам, але й також прокачуєте софт скіли — робота в команді, тайм менеджемент, виставляння пріортитетів тощо. Щоб не затягувати — при вашій максимальній віддачі і бажані з вас зроблять справді крутого спеціяліста (так, так, з вас нічого не вийде, якщо ви не готові викладатись або якщо ви ледащо).
Вся домашка виконується англійською (це потрібно для роботи), плюс тут є курси. Щоб бути об’єктивним і не лише нахвалювати Mate, тут скажу, що систему треба удосконалювати — групи завеликі (8-10 чоловік), а також інколи важко записатись на заняття, бо їх дуже швидко розбирають (думаю, найближчим часом це виправлять, бо Mate постійно розвивається і враховує побажання студентів).
Великим плюсом є те, що Вас тренують і готують до емплойменту. Допомагають прокачати резюме, не екати і хапатись за голову на технічних співбесідах, бути впевним в собі і т. д.
Вступати у Mate потрібно добре обдумавши своє життя і майбутнє, якщо ви не готові працювати кожен день, викладуватись на всі сто і розвиватись, то не йдіть сюди. Бо якщо ви сюди пішли, то у вас не буде вибору, з вас обов’язково зроблять крутого айтішника і доведеться праювати і отримувати солідну компенсацію за свою роботу. А, ну і ще 17 % із вашої зп наступні 2 роки. Так, це багато, об’єктивно багато. Але, якщо мислити масштабно, то я готовий заплатити таку ціну за кардинальні зміни у своєму житті, за круту роботу і ті можливості, які відкрились для мене завдяки Mate Academy.