22 травня 2021 16:44

Olena Melnyk, Frontend developer

Я потрапила на курси Front-end з 2-ої спроби. Коли не потрапила перший раз, то вирішила, що зможу й сама вивчити матеріал, тим більше вони тоді давали посилання на freecodecamp. Після проходження всіх тем на тому ресурсі, зрозуміла, що не готова до пошуків роботи. Коли повторно згадала про ці курси, теж не відбулося без нюансів, щоб пройти відбір. Але матеріал, який вони вже направляли пройти самостійно, був вже з їхньої власної платформи. І я прямо закохалась в манеру викладання Михайла Грінько. Чудових викладачів — одиниці і він — один з них. З перших же днів курсу стало зрозуміло, що вони не жартували і потрібно працювати по 8 годин, щоб встигати виконувати домашні завдання. Дякую викладачам нашої групи Дмитру та Денису, що виправляли наші помилки. Ваші ранішні лекції дуже допомагали закріпити матеріал, вивчений з відео-ресурсів. Шкода, що навіть не знаходила часу відвідувати уроки аглійської. За час навчання я звикла до включеної відеокамери, що полегшило проходження співбесід. Крім того, нас готували і до технічних запитань, і до інтерв’ю з HR (Надя і Леся зробила свій великий внесок в наше успішне працевлаштування), і навіть нещодавні випускники академії ділилися своїми враженнями від пошуку роботи та давали поради. Ще не пройшло 4 місяці від початку курсів, а майже всі вже працюють. І я так розумію, що інші курси (UI/UX, QA, Java) викладають на такому ж високому рівні.
Засновники академії змогли реалізувати свою ідею і на курсах готували гарних спеціалістів.
Хто ще сумнівається, ви можете відмовитися протягом перших 2 тижнів навчання, але такого не трапиться. Ми більше переживали, аби не вигнали з курсів. :)
На курси приходять з різним попереднім досвідом, різного віку. Але MA вже знає, що це не є перепоною влитися в IT-сферу. Спочатку я думала, що будуть компанії, які готові брати випускників, але ми всі самостійно шукали роботу і навіть не «світили» ці курси. Я не знаю, чи знайдеться негативний відгук про цю компанію.
Дякую всім мейтівцям і бажаю успіхів.

Підтримали:  Anna Harshyna Lesia Khyzhniak