14 лютого 2021 23:31

Oksana Zaitseva, QA Engineer в SoftServe

Нещодавно закінчила курс по напрямку QA в Mate Academy і з впевненістю можу сказати, що тут професіонали, які працюють на повну, 24/7 діляться досвідом та допомагають.
Хочу виділити, що завдяки Mate я мала можливість працювати в крутій команді над реальними проектами, а не просто читати тонну літератури, яку з часом би просто забула. Кожного дня ми мали практичні завдання, які допомагають надалі при влаштуванні на роботу. Все, що цікавить з легкістю можна запитати у викладача, менторів та координатора (навіть якщо беруть сумніви за роботу, чи за якісь завдання). Додатково тут є можливість вивчати англійську мову (не тільки граматику та вправи, а і живе спілкування з людьми). Зазвичай курс по QA триває 3 місяці. Мені самій було складно повірити в те, але роботу мені вдалось знайти ще до подач на вакансії та до завершення навчання!
Mate Academy — це крута можливість отримати великий багаж знань, чудову підтримку та багато однодумців. В мене неодноразово запитували чи варто тут навчатись і я з впевненістю можу сказати, що варто!