15 грудня 2020 11:47

Bohdan Levko

Всім привіт, як один з щасливих випускнивів Мейта, хочу поділитись своїми враженнями про курс.
П.С Спойлер — цей курс змінює життя!
Ще влітку на старті я нічого не знав про світ ІТ і програмування вцілому.
В мейт я потрапив з другого разу ( так-так відбір тут це не легка штука і далі стане зрозуміло чому), як, в принципі, і написав даний комент :))
Якщо ви думаєте, що буде легко та вам впихнуть «якийсь сертифікат» за просто так — то ви помиляєтесь. В Мейті тобі потрібно викладатись на повну, але постійна підтримка команди мейту і співгрупників не дасть і шансу на здавання позицій.
Навчання проходить дуже інтенсивно, інформації багато — все, що подають — це життєво необхідні навички в програмуванні.
Саме тому і відбір важкий, тому що це не «ще одні курси як війти в ІТ», а реальний шанс стати частинкою чогось більшого і цей шанс випадає лише наполегливим та готовим «вкалувати»!
З кожним новим днем навчання ти стаєш все більше одним цілим з комьюніті Мейта, яка, до слова, дуже крутезна!
І ось, пролітає 3 місяці навчання , які вічуваються , як 2 тижні, і ти вже починаєш пошук роботи ще до закінчення курсу(і навіть знаходиш її :)).
На мою скромну думку, більше ніж будь-які хвалені відгуки про Мейт скаже статистика працевлаштованих учнів, і це той випадок, коли тобі приємно , що ти стаєш частиною статистики :)
Ось вже і я поповнив ряди розробників (в що до сих пір не можу повірити)
Я вдячний команді за драйв, за знання, за круту команду і нових друзів.
Якщо ви задумуєтесь на те , щоб змінити життя і готові працювати задля цього , то Мейт це ідеальний варіант.
І так — це не проплачений відгук, це реальна історія з мого життя.