Mate academy

3 декабря 2020 10:23

Arif Akhmedov, Junior QA manual

До Мate Academy я самостійно вчився с того, що є в інтернеті та ютуб. Але я зрозумів, що мені не вистачає структуризації матеріалу і деякий матеріал без стороньої допомоги важко зрозуміти. Після чого я почав шукати курси. Зацікавила ідея МА, що платишь за курс тільки після працевлаштування і логічно, що я не один буду зацікавлений знайти роботу. Курси, які пропонують також працевлаштування, але за попередньою оплатою мені здавалися на фоні цього трохи рисковими і не такими надійними. І ось я сдав вступний тест, пройшов интервью і почалась підготовка до курса. Мое навчаня в МА — це найкраще, що зі мною трапилось в 2020!))

1 комментарий

І ще хочу додати, що тренер та ментори про такі речі розкажуть і навчать, чого я б точно самостійно не знайшов, бо все це я дізнавався через практику і це нереально круто.
Атмосфера під час навчання була бомбіческа і це не просто курси, а ще перше ІТ комьюніті в якому всі один одного підтримують і допомагають (навіть після працевлаштування про вас не забувають і супортять). А ще тут є англійська с не менш крутими викладачами, уроки яких одне задоволення)
В кінці хочу сказати всім хто вагається: спробуйте, ви нічого не втрачаєте, але якщо ви спробуєте — ви точно будете задоволені результатом!
p.s. сорі за помилки, ще не прокинувся)