20 листопада 2020 19:08

Yurii Ormson, Software Test Automation Engineer в EPAM

Про MateAcademy дізнався випадково на старті своєї освіти в ІТ. На той час я навчався в школі SkillUp і зрозумів, що метод навчання не той.. наступного дня моя одногрупниця запитала: «куди я далі після закінчення цього курсу?» і розповіла мені про Mate Academy.
Я зайшов на їх сайт, все вивчив, і зрозумів, це те чого я хочу від освіти. Навчання безкоштовне, студент платить відсоток від з/п після того як влаштується на роботу (ось тут я зрозумів, що MateAcademy точно зацікавленні випустити крутого спеціаліста), повний навчальний день, кожен день практичні заняття, підтримка менторів і ще багато чого крутого!!

Авжеш потрапити туди не так легко) Потрібно здати іспит і пройти інтерв’ю ...) До іспиту готувався цілий місяць і здав з першого разу.

Одразу почався 0 курс. Потрібно було підготуватися до основного курсу, самостійно пройти багато різних Онлайн курсів і займатися Англійською яка була доступна 3 рази в тиждень.

Потім почався основний курс) Ми мали вчитися з 8:00 до 18:00) Але на практиці виходило з 8:00 до 23:00 а деякі студенти і до ранку сиділи) Вчились іноді і на вихідних, коли не встигали виконувати завдання. Інтенсивність завантаження інформації в мозок була на максимумі) Нам було тяжко ) Але нас підтримували наші Ментори, Тренер, команда Mate і ми допомагали, і підтримували один одного)
Також ми всі були вмотивовані вчитися і йти за своєю мрією! Тому все це, було у задоволення !)
У нас кожен тиждень були ТехЧек і навіть був один серйозний іспит.

Ефективно побудований процес підготовки до пошуку роботи, результат цього процесу, це влаштування на роботу ще до закінчення курсу. Половина нашої групи влаштувалась на роботу за два тиждні до закінчення навчання.!
На роботу нас не влаштовували але тримали під контролем наші дії і хоч нам допомогли з оформленням CV, CL, LinkedIn, .... Ми додаткво читали багато статтей і вдосконалювали наші CV, CL, LinkedIn. Щоб пробитися на роботу було відправлено не одна сотня резюме і пройдено десяток інтерв’ю)

Круто, що в навчанні отримуєш дуже багато практики і досвіду роботу з різними сучасними тулзами і технологіями. А також був корисний досвід навчання по Scrum і практика в Scrum команді.

Ми всі дуже здружулись за ці місяці навчання, тому що багато через що довелося пройти разом! Я відчуваю що ця дружба надовго)

P.S. Коли вийшов на роботу як QA спеціаліст то зрозумів, скільки всього мене навчили і яким досвідом я володію. Це дало мені дуже швидко влитися в робочий процесс. Дякую Mate Academy!

Mate Academy, це коло однодумців які стають для тебе ІТ сім’є )