19 листопада 2020 14:36

Khrystyna Yelyseyeva, Front-end developer в ELEKS

Я — мама трьох діток і Front end developer))) До навчання у MA я вчила JS сама на різних платформах у неті, зрештою у голові все змішалося й утворився хаос різних підходів до вирішення задач. На співбесідах я надзвичайно нервувала, від чого мій хаос лише зростав.
МА змінила все. Вже за 3 місяці навчання тут усі мої знання структуровалися, на співбесідах я весела і відкрита, впернена у собі)) Результат: 2 офери за один день!!!
Що найбільше сподобалося:
1) навчальний контент: це бомба — зрозуміла і доступна подача матеріалу й просто купа практики, максимально наближеної до реальних робочих завдань;
2) менторство: фітбек по домашках від різних менторів. Якщо застрягла на чомусь, просто пишу в чат або чекаю Q&A(вони дуже часто відповідають протягом дня);
3) підготовка до працевлаштування: техчеки (після яких говорити на технічну тему суперлегко), круті проекти у порфоліо і, безумовно, допомога з CV та грамотним відгуком на вакансії. Мотивація. Усе це на викокому рівні.

Окремо хочу сказати про уроки англійської, які можна відвідувати до, під час і після навчання. Це найцікавіші занняття з English, що я коли-небудь відвідувала. Цікаві не лише подача та робота з граматикою, а й теми для обговорення з якими працювали на заняттях: пошук роботи, професійне вигорання, мотивація, тайм-менеджмент і безліч інших мега корисних та цікавих для початківця тем. Оля, дякую, Ви — найкращий вчитель у світі і надзвичайно хороша людина)

Дякую усім своїм менторам і організаторам процесу навчання)
Раніше я могла лише уявляти ідеальний навчальний заклад, тепер я знаю, що він існує.