18 серпня 2020 10:36

Anastasia Mozharovska, QA Engineer в GoReel

Про Mate Academy дізналася абсолютно випадково із реклами в Gmail. Дуже зацікавила модель співпраці та сама програма навчання. Після проходження курсу можу з упевненістю сказати, що в Mate знають як підготувати класного технічного спеціаліста, навіть якщо ти все своє попереднє життя був гуманітарієм.
З переваг хотілося б відзначити:
— full time навчання. Для когось це може видатись і мінусом, адже не зручно поєднувати основну роботу із курсами. Однак для мене це однозначно плюс, адже звикаєш до графіку і вчишся себе дисципліновувати і не гаяти час на непотрібні речі.
— постійна підтримка з боку менторів і координаторів. Це не лише щоденні Q&A, але й можливість проконсультуватися із будь-якого питання щодо навчання та пошуку роботи.
— підтримка під час пошуку роботи. Це не лише допомога в пошуку першого місця праці, але й моральна підтримка на кшталт «як не впасти в депресію, поки входиш в айті».
— підтримка протягом всього терміну співпраці. Важливо, коли ти вже маєш певний досвід та плануєш змінити поточне місце роботи.
— ну і, напевно, найбільш важливий плюс: неймовірні люди, які працюють в Mate. Навчання з ними було веселим, класним і точно незабутнім.
За час навчання тут, я не знайшла мінусів, тому якось так.
Дуже раджу Mate Academy, якщо ви бажаєте успішно стартонути в професії. Тут вам з цим точно допоможуть.