🏆 Рейтинг ІТ-работодателей 2019: уже собрано более 5000 анкет. Оцените свою компанию!

Mate academy

1 ноября 18:01

Стас Целованский, FrontEnd developer в LuckyLabs

Сьогодні згадав, що ще рік тому, сидів на колишній роботі і думав «що я роблю з своїм життям не так?» Спершу скажу, що років 5 тому я вже намагався почати свою ІТ кар’єру, (якось зустрілись з однокласником, посиділи, поговорили що ІТ сфера це цікаво і перспективно)але буквально за місяць я на це все «забив». П’ять років потому, думаючи з чого починати, які курси обрати і тд згадав за цього однокласника, дзвоню, а він таки вивчився, перебрався в Київ і ні трішки не шкождує, порадивши мені курси які закінчив сам — Mate Academy. Тепер і я всім знайомим розповідаю про ці курси=) Вирішив розповісти і тим кого не знаю! От такий ліричний відступ.

Почитавши коменти, не буду повторюватись що Mate Academy це сім’я, де тебе підтримують і допомогають у всьому. Але це так і є! Спочатку я пішов на вечірні курси, провчишись 3 місяці, я зрозумів, що поєднувати з роботою стає важко, звільнився і всього себе присвятив навчанню(додам, що в мене є сім’я, дитина до року і кв в кредит, але в мене була впевненість у тому що я не залишись без роботи на довго), ті хто думають що можна вчитись по 20 годин в тиждень достатньоб то дуже помиляються, мінімум по 40 годин в тиждень потрібно витрачати на цю стихію. Всі хто читає цей комент, можу сказати що все можливо, тебе навчать і допоможуть знайти свою першу роботу в ІТ. Без цих курсів, я б напевно не змінив своє життя і роботу так швидко

PS: тим кому за 30, скажу що «ще не пізно починати вчитись!» навіть більше, в моїй групі були ті кому за 35!

Поддержали:  Max Lysak Roman Apostol