11 вересня 2018 14:27

Андрій Жовтуха

Знайшов свою першу роботу по новій спеціальності QA Engineer ще до закінчення курсів!! І це має багато про що говорити! В mate academy не працюють, а вони живуть цими курсами, завжди прислухаються до студентів та йдуть їм на зустріч.

Вже на етапі відбору проходять конкурс бажаючи поступити і не формальний як наприклад на інших курсах, а дійсно відбирають по результатам тестів і співбесід. Я одразу зрозумів, що люди відповідають за якість навчання і аби хто сюди не потрапляє, а тільки хто готовий навчатися і розвиватися. Багато інформації для самовивчення дають викладачі. Ще до початку курсів, дали список літератури, що повинен знати майбутній студент, щоб не втрачати час на самих курсах.

Викладачі вимогливі і поки ти дійсно не зрозумієш пройдену тему тебе просто так не залишать))
Також тебе готують перед співбесідами, тож просто не влаштуватися на роботу у тебя просто не залишиться шансів. Ще круто що HR тебе постійно «пинає» і допомогає у пошуку роботи, а не просто розсилає відкриті вакансії, як це також роблять на більшості курсів «ви нам заплатили, ми вас випустили, а далі робіть що хочте»! Під час навчання, керівники курсів знайшли для нас можливість попрацювати на реальному проекті, що дуже допомогало на співбесіді.

Навіть після закінчення курсів, mate academy допогає тобі розвиватися проводячи різні івенти та можливістю відвідувати інші напрями курсів які тобі подобаються.

Декількома словами можу сказати: «Якщо ти дійсно бажаєшь працювати в IT і тобі подобаються технології, то тобі однозначно сюди!»