Инновации и инсайты в мире Java из первых уст. Новая конференция Java Fest — 21 марта >>

Mate academy

16 июня 2018 12:24

Ruslan Lukianenko, Front-end developer в SDK.finance

Пройшов курс по Front-end в академії.
Це дійсно нова форма навчання, яка побудована на особистій мотивації. Це не те місце, де вам будуть розповідати щось біля дошки, а ви будете все конспектувати :) Тут ви не просто зможете опанувати професію своєї мрії, тут ви побачите навчання те, яким воно має бути. Після курсу ви отримаєте не тільки знання, а і вміння швидко засвоювати інформацію, що, на мою думку, є одним із найважливіших критеріїв в ІТ.
Академія постійно росте: проводяться мітапи з відомими особами в ІТ, tech talks від випускників академії, які вже є досвідченими розробниками, відкриваються нові курси. HR пострійно аналізують роботу персоналу і завжди відкриті до нових пропозицій по покращенню навчання. Так як викладачами є досвідчені розробники в відомих компаніях, подається тільки актуальна інформація (чого бракує нашій системі освіти вцілому), що також є дуже важливим. Фронтенд (та і сфера ІТ вцілому) це галузь яка дуже швидко розширюється, з’являються нові технології, а попередні перестають бути актуальними. Викладачі та комьюніті допоможуть вам «бути в темі» :)
Пишу комент і згадую, як вісім місяців тому сам шукав інформацію про академію і вагався але зараз проходжу додатковий курс по react і переконуюсь, що зробив правильний вибір :)