MatchYourTalent

до 20 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Агенство отработало на 100%!!! «Всю дорогу» была поддержка и консультация по любым вопросам. Отдельная огромная благодарность Юлии (сотрудник, который вел меня к успешному собеседованию)!!! Очень приятно было работать с профессионалом своего дела! Советую обращаться всем ищущим работа в области IT!

Підтримали: Juliia Rudenko

Великолепное агентство! Помогла найти работу. Очень отзывчиво. Постоянный суппорт. Просто для общего понимая, была проблема с работой, обратился в агенство(отправил резюме). В течении 2-х недель нашел новую работу. Прям очень советую.

Підтримали: Mike RurenkoJulia Pyvo

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.