MatcHR

Заскринили быстро, около 30-45 минут шла сессия, без воды. Специалист Виктория скринила, норм проводит интервью: я рассказал о направлении, которое ищу, форме компании короче, там техника которая интересна ну и тд)

Сейчас мне параллельно ищут позицию, всё гуд идёт)

Писем не приходило, но исходя из ответов на коменты полагаю, что компания работает над улучшением предоставляемого сервиса!

Вежливые и внимательные рекрутеры (Аня и Диана), уже несколько раз получаю предложения, всегда необычные и интересные, на контрасте с местным рынком работы...

Підтримали: Viktoriia Dankevych

Получил емейл от сотрудницы этой компании о предложении вакансии на фронтед синьйора при том, что я бекенд. Не имею ничего против — такое бывает.
Но в течении двух дней получил второй емейл, и в течении еще двух — третий.

Три емейла на почту по не релевантной вакансии. Такой наглости со стороны рекрутеров я еще не видел.

Антон, здравствуй. Действительно, ситуация вышла очень некрасивая. Менеджер не проконтролировал работу сотрудника. С письмами, согласны, был перебор. Повод наладить контроль, чтобы больше такого не повторялось.

Я почала одержувати від цієї компанії листи із пропозиціями по вакансіях, написані у доволі панібратському стилі. А ще вони замість теми листа пишуть назву поточної компанії, аби замаскувати листа із вакансією під лист з роботи — уявіть, що ви працюєте у EPAM та одержуєте листа з темою «ЕПАМ» на персональну пошту. Чи очікували б ви знайти там текст на кшталт «А чи не час вам кинути ЕПАМ та перейти до компанії Х?»
Компаніям, які шукають собі рекрутерів, не раджу звертатися до них: я б не відгукнулася на вакансію, презентовану таким чином.

Доброго дня, Дарино!
Дякуюємо, що поділилися своєю думкою щодо нашого підходу до роботи з кандидатами. Щодо теми листа, так, можливо вона дещо провокативна, ми обговоримо це з колегами. Що стосується стилю спілкування — ми намагаємося уникнути надмірного офіціозу та бути більш дружніми. Я погоджусь, що такий стиль спілкування може сподобатися не усім спеціалістам. Дякуємо за Ваше зауваження, ми подумаємо, яким чином краще звертатися до кандидатів.
Гарного Вам дня!

Якщо у Вас залишились питання, пишіть мені у LinkedIn www.linkedin.com/in/anastasiaantonova