Master of Code Global

Київ, Черкаси, Вінніпег (Канада)

Хочу поділитися своїми першими враженнями від роботи в Master of Code Global, де я працюю віддалено протягом останніх трьох місяців.
Співбесіди були дуже позитивними, і я відчував себе дуже комфортно під час спілкування з командою через відеодзвінки. Колектив тут дійсно виділяється своєю дружньою атмосферою і професіоналізмом, навіть у віддаленому форматі роботи.
Також хочу висловити вдячність Alina Shvydenko, People Partner, за шикарний онбордінг та бездоганну організацію робочого процесу, що допомогли мені з легкістю влитися в колектив.

Підтримали: Daryna Plakhotniuk

Привіт Іван! Щиро дякуємо за твій відгук. Нам дуже приємно, що ти оцінив наш рекрутмент процес і продуктивний онбординг та почувався максимально комфортно. Раді бачити тебе частинкою MOCG!))

Хочу поділитися своїм досвідом з Master of Code Global.

In a nutshell, мій досвід з MOCG дуже позитивний.
По-перше, коммунікація на перших етапах. В нас відразу склався приємний, предметний діалог з рекрутером Юлею. Чітка пропозиція, предметне обгрунтування вимог до тайтлу і все це не без гумори, звичайно ж.
По-друге, на фінальних стадіях інтервʼю я познайомився з командою, яка склала не менш приємне враження. Ну і якщо чесно, то саме Іван Погребняк продав мені тайтл так, як ніхто не продавав раніше)

Далі почався онбординг. Я пропрацював в багатьох компаніях, але саме тут я побачив що таке якісний, налагоджений і пропрацьований процес онбордингу. За весь час у мене не виникло жодної складності з чимось, що заважало б мені зануритись у справи. Інколи навіть складалось враження, що вся команда займається тільки моєю адаптацією) В процесі онбордингу насправді задіяні абсолютно всі, від асистентів у команді до С-менеджменту.

To sum up, дуже раджу MOCG, тут можна знайти себе взагалі в будь-чому, що вам цікаво. В компанії також якісно пропрацьований культурний код та взагалі DNA компаніі, тому тут немає і не може бути фізично якихось вад, як то токсичність, непрофесіоналізм і тому подібне.

Дуже раджу!

Підтримали: Alina VoronenkoYuliya Liatambur

Ілле, велике дякую за твій відгук. Master of Code докладає надзвичайно багато зусиль, аби рекрутмент і онбординг процес проходили легко і ефективно. Дуже приємно, що ти відмічаєш наші цінності, адже саме вони формують нас як команду і спонукають рухатись до нових досягнень.
Ми дуже раді, що ти тепер частина MOC.

Я вражена тим, як насичено і продуктивно пройшли мої перші три місяці в MOCG.
Також приємно, що мені вдалося швидко відчути себе частиною колективу.
Онбординг пройшов дуже комфортно, а атмосфера в команді була відразу ж відкритою і доброзичливою.
Особливо хочу відзначити те, що MOCG не лише говорить про свої цінності, але й яскраво демонструють їх в діях.
Загалом, я дуже вдячна за можливість бути частиною Master of Code Global.

Привіт, Ілона!
Ми завжди прагнемо створювати комфортне середовище для наших майстрів, і твої слова щодо онбордингу та відкритої атмосфери в команді надзвичайно важливі для нас!
Дякуємо за теплі слова! Раді, що ти з ними!))

Всім привіт! Хочу поділитися своїми враженнями від проходження етапу співбесід та перших місяців роботи у MOCG.
Перше, що хочеться згадати, це процес рекрутингу, який пройшов дуже круто, у дружній атмосфері та без всяких нарікань. Всі етапи співбесід сподобалися, з кожним, хто приймав у них участь, було приємно спілкуватися. Після місяця роботи у команді враження не змінилися, тут всі готові тобі допомогти та відповісти на будь-яке запитання. Також у компанії постійно робляться цікаві івенти, що дозволяють зміцнювати дружню атмосферу у колективі. Загалом маю позитивні емоції від роботи у MOCG, тож радий що сюди доєднався.

Привіт, Ярославе
Щиро дякую, що поділився своїми враженнями!
Дружня атмосфера, підтримка колег та цікаві івенти справді створюють приємну робочу обстановку в MOCG.
Бажаю успіхів та набуття крутого досвіду! Ми раді, що ти з нами!))

Salute, пані та панове!
Прийшов і мій час залишити для Вас свої враження від роботи з MoCG.

Хоча штатним працівником побувати не довелося, але протягом майже трьох років я мав честь взаємодіяти з компанією в рамках партнерської програми в амплуа розробника.

Специфіка клієнта(проекта), вимагала виконання багатьох «бюрократичних ритуалів» під час onboard процесу. Однак команда з MoCG допомогла впоратися з усіма формальностям, що дозволило швидко (наскільки це було можливо) та ефективно інтегруватися у роботу.
Моє знайомство з проектом відбулося на його, тим що називають, «стадії стрімкого зростання», що забезпечило чимало викликів. Але завдяки цьому була змогу не лише продемонструвати знання та навички, а й мати достатньо простору для професійного зростання. Окремо віддаю належне, всім «майстрам» та іншим співробітникам поза MoCG з ким довелося пліч-о-пліч проходити випробування на професійному полі бою.

Сподіваюсь для Вас, читачів цього відгуку, жахливі події вкотре розпочаті нашим ворогом у 2022 році вже є історією зі славною перемогою у кінці. Слава Героям! Але, змушений згадати про кошмари тогодення, щоб підкреслити наскільки великою може бути роль компанії у житті людини.
На перших тижнях повномасштабної війни мені була надана допомога у релокації з Києва до безпечного місця, яке компанія підготувала у Черкасах. Міста, в якому знаходиться головний офіс, де я зустрів тепло та підтримку у новому, для всіх нас, етапі життя «після».
Ще не встигло наступити літо — у столиці знову стало безпечно, і я повернувся додому. Втім, подальша ворожа тактика — використання суто терористичних актів у спробах створення гуманітарної катастрофи в масштабах цілої країни — в черговий раз потребувала корективів у планах ледь не кожного українця. І знову-таки компанія простягнула руку допомоги і я не залишився з проблемами один на один. Мені було забезпечено доступ до Київського офісу, який своєчасно був підготовлений до скрутних ситуацій «блекауту» та його супутностей. Разом із дружньою атмосферою, це дозволило не лише пережити ті важкі часи, а й навіть зберегти працездатність.

Зазвичай багато аспектів компанії для «позаштатних найманців» проходять повз. Проте обставини, що наклалися на мій індивідуальний шлях, дали можливість побачити більше. Як результат, маю змогу високо оцінити «людський капітал» компанії та відзначити: дружність та згуртованість, професіоналізм та талановитість, ініціативність та відповідальність.
Не можу обійти стороною згадку про практику різноманітної позарабочої активності. Від драйвових тімбілдінгів до соціально-значущих ініціатив та проектів.

Користуючись нагодою висловлюю вдячність всім майстрам з ким довелося взаємодіяти. Друзі, ви класні! Окреме та особливе «дякую» адресую Partnerships Team, та персонально Тетяні.

Привіт!
Не зовсім давно став частиною команди MOCG😁
Рекрутинг процес чудовий, фідбеки просто неймовірно блискавичні, кожна співбесіда була в дружній атмосфері. Подяка всім хто брав участь у залученні мене до команди MOCG😁

Сьогодні місяць, як я в компанії, все найкраще попереду !
Особлива подяка Andrii Mazur за організацію 🦾 усіх інтерв"ю

Привіт Юрій! Дуже раді, що в тебе склалося позитивне вреження від усіх етапів інтерв’ю і ти обрав нашу компанію! Так, попереду тільки найкращі роки роботи в MOCG! :)

Привіт! Нарешті дійшли руки і натхнення написати відгук про QA Basic курс.

Сказати, що я задоволена — це нічого не сказати! Дуже сподобалося навчатися із крутими менторами та регулярним фідбеком на домашку.

Зараз маю можливість використовувати знання на практиці, тому кажу чесно, вся інформація десь стає в нагоді. Тому для початківців, як була я, це супер старт! Головне, постійно і регулярно навчатися і пробувати на практиці, навіть якщо ще без роботи. Пробувати тестувати самому, придумувати задачки, практикуватися у використанні різних тест-дизайнів, відкривати будь-який сайт і думати, що і як би тестував.

Іноді навіть сумую за регулярними заняттями по четвергах. Для мене це увійшло в рутину, хоч пройшло вже більше ніж півроку.

Іра, Міша, Євген, Саша, Марина, Юля, я вдячна, що отримала можливість навчатися у вас! Ви — мій старт в IT!

Яно, щиро гріють твої слова!
А ще більш радіємо командою, що ти розпочала свій шлях в IT!
Адже для менторів Masters Academy — це найкращий фідбек та натхнення менторити і навчати далі. Нам було надзвичайно приємно провести сезон з тобою. Бажаємо і ще більше успіхів та досягнень в сфері, отримувати задоволення від того, що робиш.

Привіт. Хочу поділитися своїми враженнями після проходження співбесід на позицію Front-end developer у компанію.

Атмосфера на кожному з етапів співбесід була просто супер!

Процес рекрутингу був дуже на високому рівні та пройшов дуже класно, за це хочу подякувати Ользі, яка допомагала та супроводжувала мене на всих етапах співбесід. На першому етапі — розповіла про компанію, процеси, чим компанія живе, як підтримує Майстрів і інші речі так, що в мене навіть не залишилось питань.

Технічна співбесіда була прикольна та у крутому форматі, відразу відчувалося наскільки глибокі знання в людини, яка проводила співбесіду, за це хочу подякувати Дмитру!

Також хочу подякувати всим, хто приймав участь та був задіяний у процесі!

Привіт, Макс
Дуже дякую тобі за відгук та за класне спілкування!
Welcome to MOCG!))

Перші враження після місяця в компанії.

Онбордінг об’єктивно на дуже високому рівні — з перших днів взагалі не хвилюєшся, що робити, оскільки в календарі за тебе вже внесені необхідні зустрічі на найближчий час. Також з усім допомагає твій особистий ментор (onboarding buddy). Крім того, проговорюються чітко цілі на 3 і 6 місяців.

Колеги висловлюють готовність завжди допомогти, підтримати та підказати. Всі хочуть, щоб тобі було комфортно і ти отримував задоволення від роботи. Це важлива складова культури компанії. Взагалі цінності компанії — не пусті слова, а реально реалізовуються на практиці.

Компанія компенсує 75% витрат на участь у конференціях і IT-подіях. Вже на другому тижні в компанії я поїхав на IT Arena у Львів.

Є коучі з англійської мови, можливість покращувати англійську в різних форматах.

Клієнти топові, проєкти світового рівня.

Під час повномасштабної війни компанія реалізовує низку соціальних і волонтерських проєктів: Ua Anti Spam Bot (допомагає адмінам українських каналів і чатів видаляти повідомлення, які містять інформацію про вибухи, місцеперебування блокпостів, військової техніки та позицій ЗСУ), на волонтерській основі розробили сайт для збору донатів постраждалим від війни українцям та ін.

Майстри (так ми називаємо членів нашої команди) можуть обирати зручний для себе формат — дистанційний чи в офісі. Київський офіс компанії розташований у Lift99 — комфортна локація в центрі Києва.

Олексій, щиро дякую за відгук! Робимо все можливе для комфортної роботи наших майстрів!
Раді, що ти з нами! Допомагатимемо нашій країні разом!)

Всім привіт! Дуже радий стати частиною компанії Master of Code =)
Хотілось би відмітити роботу рекрутера Юлі та розробника Влада.
Розмова на співбесіді з ними вийшла дуже цікава та приємна, отримав розгорнуті відповіді на всі питання які мене цікавили, ознайомився з цінностями команди та розповів про свій досвід! Впевнений що робота в такій компанії налагоджена так само добре як і всі етапи співбесіди!

Вітаю, Вадиме. Дякуємо за твій фідбек, ми також дуже раді бачити тебе частиною нашої команди!

Привіт усім! Хочу також поділитись своїм відгуком. Працюю у MOCG близько місяця, за цей період у мене склались лише позитивні враження від компанії. Процес рекрутменту пройшов дуже комфортно, за що хочу подякувати своїй колезі — рекрутеру Олі. Комунiкацiя була злагоджена та прозора, уся необхідна iнформацiя надавалася в повному обсязi. Процес онбордингу не менш комфортний та приємний: є достатньо часу та ресурсів для якісного ознайомлення з корпоративною культурою, процесами MOCG та для безпосереднього вливання у свою роль (тут хочу сказати окреме дякую моєму Hiring Manager та СТО компанії — Богдану). У MOCG хороший та привітний колектив, який готовий допомогти та вирішити усі Ваші питання.

Іра, дякую, що поділилася своїми враженнями. Для нас це дуже цінно.
Ми раді, що ти обрала MOCG!

Хочу виразити величезну вдячність до всіх хто дотичний до MOCG. Це дуже класний досвід в моєму житті. Досвід почався з навчання в Masters Academy. Я навчалась на курсі QA Basic. І це буде дуже правильним рішенням. Розглянуті теми на курсі були насиченими, цікавими та корисними. Особлива дяка за д/з, на яких можна було попрактикуватись та закріпити свої знання. Фідбек від менторів був майже цілодобовим. Курсами задоволена на всі 100%. Навіть ковідний стан у світі не зміг зруйнувати процес навчання (спс онлайн формату). Окреме «Дякую» за English Speaking Club (особливо Олі :) ), що проходив в рамках курсу. Впродовж навчання підтягнула розмовну ангійську.
Потім було 2 співбесіди і оффер.
Процес онбордингу проходить плавно. Є змога поступово зануритись у процеси в команді та в продукті. Кожен готовий прийти тобі на допомгу, жодне питання не залишається без відповіді.
Єдине про що жалкую, що раніше не наважилась пройти навчання в MOCG.

Олена, дуже дякую за фідбек. Ми раді, що тепер ти у команді MOCG))

В першу чергу у відгуці хотілось би розказати про Masters Academy. Проходив навчання на QA Basic і дуже задоволений, лекції продуктивні і насичені прикладною інформацією. Домашні завдання дають можливість використати свої знання на практиці.
Після успішного навчання зі мною провели 2 співбесіди. На співбесідах приємна коммунікація і атмосфера. Після співбесід отримав оффер і цьому дуже радий. Радий за можливість розвиватись серед коллег з крутим досвідом , яким вони активно діляться. Окрема подяка рекрутеру Олі за відповідальність і оперативність в коммунікаціях.

Стас, дуже дякую, що поділився своїми враженнями!
Раді, що ти з нами!

Очень повезло побывать на собеседований в Master of Code. Коммуникация, атмосфера супер. Очень хочется отметить рекрутера Юлию за ее профессиональную и ответственную работу а также остальных участников собеседования за человеческое отношение. Тот момент когда получаешь удовольствие от собеседования. Невероятно интересные и приятные люди.

Максим, дуже дякуємо за твій фідбек. Нам також було приємно познайомитись з тобою, дякую за легке і позитивне спілкування!

Подавалась на посаду Lead PR Manager в Master of Code Global. Хоча мені не підійшла вакансія, дуже задоволена спілкуванням з рекрутером Ольгою під час HR інтерв’ю. Дуже чітко, професійно та дружньо :)

Щиро дякую за позитивний відгук, також було приємно з вами познайомитися, давайте залишатися зв’язку!

Я неймовірно задоволена, що стала частиною компанії Master of Code.
З перших інтевью з рекрутером Андрієм, я зрозуміла, що хочу в ній працювати і не помилилась. Команда дуже тепло мене прийняла, всі відкриті до питань і готові допомогти.
Окремо хотіла виділити менеджмент команду: швидко і відкрито реагує на запити, підтримує і надає необхідні ресурси. Дякую за структурований та насичений онбординг — це масса потрібних і цікавих речей, про які я лише мала уявлення.
Я працюю лише тиждень як Project coordinator, але бачу, що тут є як і куди розвиватися!

Привіт Альона! Дуже тобі дякую що поділилася своїми враженням! Ми дуже раді що ти з нами!

Навчаюсь в Masters Academy, хочу подякувати менторам курсу, особливо QA)
До цього я проходив один маленький безкоштовний курс(тривалість приблизно 5 тижнів). Було цікаво але я розумів що таких знать явно недостатньо для роботи. Тут же курс значно більший, різниця відчувається, у вас я вже отримав в рази більше знань хоча курс ще не завершено)
Дуже крута підтримка менторів, у мене не було ситуацій, де б мені не допомогли з моїми питаннями, всім хто шукає курси рекомендую!
Також круто що крім основного тех.курсу є заняття soft skills, англійська, лекції по БД. Від безкоштовного курсу такого я не очікував)
Сподіваюсь що буде можливість не тільки навчатись тут а ще й працювати в майбутньому

Дуде рада бути частиною Master Of Code! Хочу виділити чудовий рекрутмент процес. Спочатку познайомилась з ресьорчером Світланою, і зрозуміла що дуже хочу потрапити в МОС, дуже хвилювалась, але підтримка Світлани і рекрутера Вікторії, приємна комунікація протягом усього часу дала зрозуміти, що це точно компанія в якій я хочу працювати. Неймовірним було те, що 3 єтапи співбесіди тривали всього тиждень, і відповідь мені дали одразу після 3 інтерв’ю, за це окреме ДЯКУЮ! Чудовий, плавний онбордінг та прекрасний колектив. Працюю вже 4 місяці і щаслива, що одного дня надіслала своє резюме.

Марино, дякуємо, що поділилась враженнями! Ми також раді, що ти з нами!

Уявіть ситуацію, що Ви доярка.
Доярка, котра сумлінно робить свою роботу. Вона є профі своєї справи.
Але в мріях у неї стати балериною. Вона відвідує заняття, постійно розвивається в цьому напрямі. І хоч вік вже не дуже, але вона вперто йде до мети.
І тут стається ситуація — роботодавець дізнається, що ти не хочеш бути дояркою і звільняє тебе.
У мене ситуація подібна. Я системний адміністратор. Але хочу реалізуватись в чомусь більш серйозному. Сказавши про це на фінальному інтерв’ю, мене завернули. Чи справедливим це є?...

Підтримали: Tetiana Tsymbal

Доброго дня, Євгенію!
Цінуємо Ваш фідбек, нам важливо почути думку кожного кандидата.

Шкода, що у Вас склалося негативне враження щодо нашого спілкування та думка, що ми не підтримуємо розвиток. Адже Master of Code — це компанія, яка багато сил та часу вкладає в розвиток як своїх Майстрів, так і IT спільноти в цілому, а наша освітня ініціатива Masters Academy з технічними та нетехнічними курсами — гарний приклад того.

Одна з наших цінностей Growth, тому ми завжди за розвиток наших майстрів як професійний, так і особистісний. Маємо ще одну з цінностей Passion — ми тільки за те, щоб люди займались тими задачами, які їм насправді подобаються.

На жаль, цього разу наші очікування не співпали.
Ми дякуємо Вам за приділений час та щиро бажаємо знайти місце, де Ви зможете реалізувати свої плани!

Хочу відмітити рекрутинг компанії. Найкомфорніші і найпродуктивніші співбесіди в моєму житті. Щира атмосфера на співбесідах, команда завжди має відповіді на питання, невимушене спілкування — все це створює позитивне перше враження про компанію. Дякую)

Дякуємо тобі, Настя)) Нам також дуже було приємно поспілкуватись та дізнатись більше про твій досвід та зарядитись позитивом!

Саме той випадок, коли від співбесіди отримуєш задоволення. Альона, дякую.

Юрій, дякуємо невимовно за спілкування з нами! Нам також було дуже приємно з вами познайомитись!)

Сотрудничал с компанией Master Of Code Global чуть менее 3 лет.
Что мне особенно понравилось за эти три года:

1. Мастера:
— Профессионалы своего дела.
— Горят тем, что делают и чем занимаются.
— Ребята с которыми можно говорить не только об IT.

2. Проект:
— Адекватный менеджер.
— Мега крутая и собранная команда.
— Крутой продукт.

3. Возможность влиять на жизни других людей:
— Благотворительные проекты.
— Masters Academy (one love).
— Charity.

4. Core команда
— Опытные и драйвовые.
— Слушают и слышат.
— Горят тем, что делают.

Смело могу сказать, что три года прошли быстро, интересно и незабываемо.
Спасибо MOCG, всем мастерам и команде!

Макс, нам было очень приятно с тобой сотрудничать! 3 года действительно пролетели очень быстро, успехов тебе на твоем пути!

Этой весной имел приятный опыт прохождения собеседований в Master of Code. Очень понравилась коммуникация и открытость всех сотрудников, а так же ценности, философия и направления роста, которые компания исповедует. Очень славно проходил сапорт Алены и даже для большей прозрачности процессов и проекта на который пробовался подключали дополнительных сотрудников с проекта, которые предоставляли еще больше полезной информации. На каждом этапе компания оставляла только приятные эмоции, потому в целом картина о Master of Code сложилась очень положительная. Еще раз спасибо! Было очень приятно познакомится :) продолжайте в том же духе!

Руслан, спасибо большое за твой фидбек! Всегда рады такому приятному общению с тобой и для нас очень важно также качественно и живо донести всю информацию о процессах и компании, а также узнать больше о наших кандидатах, а особенно — чтобы они имели возможность познакомиться уже на этапах собеседования с членами команды) Stay tuned, stay connected))

Минулого літа я подавався на посаду продуктового менеджера до MOCG. Нажаль, відбір не пройшов на етапі співбесіди з Head of Product. Було би цікаво попрацювати з чат ботами, це доволі інноваційний продукт. На initial етапі сподобався підхід до підбору спеціалістів IT recruiter`а Альони Вікторової. Альона уособлює собою ті якості, які мають бути у кожного спеціаліста з набору персоналу, плюс адекватність і почуття гумору. Альона, дуже тобі дякую за твій підхід до виконання своїх обов’язків. Було дуже приємно з тобою поспілкуватися.

Віталію, дуже дякуємо і тобі, за те що зацікавився нашими проектами та продуктами, we appreciate it so much:) Над цим працює вся наша команда!)
Все вірно, технології чатботів дуже цікаві і саме класне те, що вони направлені на вирішення цікавих бізнес задач, та наші розробники мають шанс ділитісь своєю експертизою та рішеннями у спілкуванні з клієнтами. Для проджект менеджерів це теж неабіякий ріст у здобутті нових знань, буквально щодня, адже conversational solutions розвиваються дуже стрімко та впевнено.
А взагалі, ми дуже раді спілкуванню з тобою, як таким різностороннім професіоналом своєї справи та знавцем домену, від якого в тебе горять очі)

Master of Code, наверное одна из немногих компаний, которую рассматриваю как место где бы я работал. Очень понравился формат их курсов «Masters Academy», менторы очень сильно помогают и видно что им это нравится. Они заинтересованы в том что делают.

Компания Master Of Code Global приносить огромный вклад в жизни IT комьюнити города. Часто посещаю и планирую в дальнейшем посещать качественные и крутые ивенты от компании. Технически сильные специалисты, которые выступают в качестве менторов в образовательных проектах Masters Academy. Master of Code Global проводит безумное количество ивентов в городе Черкассы, предназначенных для студентов. Отличная компания и работают в ней отличные люди.

Спасибо большое, Антон, что цените наши усилия! Будем рады видеть на наших мероприятиях.

Проходив співбесіду.
Дуже приємна атмосфера, та людяне ставлення.
Отримав офер, та, на жаль, не зміг його прийняти за зовнішніх причин.
Проте дуже радий, що зустрів цих людей на своєму шляху. Неймовірно цікаві та приємні.

Спасибо за отзыв. Нам тоже было приятно пообщаться и познакомиться с Вами. Желаем удачи во всех проектах :)

Частиною Master of Code я є вже майже два місяці. Проджект менеджер я.

Для Черкас це одна за найкрутіших компаній, тож згадую свої переживання, як тремтячими руками відправляв резюме, як «крИло», коли запросили на інтерв’ю, як в день народження подзвонили і запропонували виконати тестове завдання, яке виконав недоспавши пару ночей, та той величезний, але доволі приємний стрес презентувати результати тестового перед core-командою компанії. Ну, а після — респектові погляди та радість друзів, коли казав, що я матиму можливість працювати разом із командою Master of Code.

Тепер по пунктам, що подобається і чому хочеться залишатися частиною цього великого цілого.

Без часу на розкачку.
Замість перебування в підвішеному стані перші декілька місяців Майстра одразу поміщають в середовище існуючого проекту, за ним закріплюють ментора та ледь не з перших днів дають реальні завдання. Тож, вже через півтора тижні після мого приходу я отримав окремий проект, над яким зараз і працюю.

Розкіш, яку не кожен може собі дозволити.
В МОК є Свобода і для мене це неймовірна розкіш. Свобода у прийнятті рішень, у визначенні де виконувати завдання, у визначенні часу відпочинку та роботи. Головний критерій твоєї роботи — кінцевий результат і аж ніяк не створення видимості роботи за своїм робочим місцем.

Для того, щоб бути успішним, оточи себе успішними людьми.
Цікаво було помітити, що в рібят все норм з базовими потребами, а відтак всі завжди посміхаються, шутки шутять, планують разом поїздки закордон і тд.

Вплив.
Для мене важливо бути частиною команди, яка націлена не лише на тупе заробляння грошей, а і на спричинення змін в суспільстві. Пафосно? Може. Але відчувати, що ти є частиною компанії, яка опікується і намагається допомогти людям, які перебувають в дещо складніших життєвих умовах ніж ти, мене особисто — надихає.

Ну і купа інших фішечок, які створюють комфорт та роблять роботу кайфовою.

Сергій, дякуємо за твій відгук!
Круто, що цінності МОК та плани щодо розвитку співпадають з твоїми.
Бажаємо розвитку та готові допомагати тобі в цьому :)

Сотрудничал з компанией Master of Code Global полтора года. Компания является одним из лидеров на рынке аутсорса Черкасс с большой командой, просторным офисом и со всеми сопутствующими плюшками. За время сотрудничества впечатления остались в основном позитивные.

Я попал на интересный проект, где смог развиваться в окружении более опытных коллег, это было изначально важно для меня. Также у нас была очень дружная команда и хорошо выстроенные процессы с заказчиком. В проекте использовался достаточно широкий стэк с применением AR и 3D. Непосредственно я работал с Angular.

Помимо рабочих моментов, мне удалось поучаствовать в качестве ментора в образовательном проекте Masters Academy, который курирует компания. Делиться знаниями — это отличный способ держать себя в форме как специалиста, это было приятным открытием.

Компания занимает активную позицию в жизни IT комьюнити города. Многие из проектов MOC привлекают широкую аудиторию и имеют черити составляющую, быть частью таких штук мне очень нравилось.

Прекратил сотрудничество с компанией по причине переезда.

Денис, спасибо большое за твой отзыв. Классно, что ты нашел возможности развития в нашей команде и проектах. Желаем тебе удачи в развитии и будущих проектах!

За 4 месяца работы сложилось очень позитивное впечатление о работе в компании и смело могу сделать следующие выводы:

1. Круто реализован mentoring.
На первое время (3 месяца) привязывают ментора, которые вводит в курс проектов и помогает решать любые вопросы по разработке и чем либо еще.

2. Открытость и прозрачность.
Любой вопрос (вообще любой) можно поднять и обсудить с менеджером проекта \ HR-ом или коллегой.

3. Технически подкованные коллеги.

4. Выбор последующего проекта и технологии.
Хотите Swift или Objective-C и команда не против — пожалуйста.
Интересен конкретный проект и хочется поменять направление — все только ЗА.

5. Формирование крутого комьюнити.
Достаточно просто посмотреть FB: www.facebook.com/masters.community

Максим, благодарим за твой отзыв.
Мы много вкладываем в развитие комьюнити, как внутри так и за пределами МОКа. Здорово, что это резонирует с твоим отношением и подходу в проектах и процессах в компании. Рады сотрудничеству с тобой!)