Master of Code Global

Київ, Черкаси, Вінніпег (Канада)

19 березня 2020 15:51

Vitaly Leschov, Project Manager в National Healthcare Service of Ukraine

Минулого літа я подавався на посаду продуктового менеджера до MOCG. Нажаль, відбір не пройшов на етапі співбесіди з Head of Product. Було би цікаво попрацювати з чат ботами, це доволі інноваційний продукт. На initial етапі сподобався підхід до підбору спеціалістів IT recruiter`а Альони Вікторової. Альона уособлює собою ті якості, які мають бути у кожного спеціаліста з набору персоналу, плюс адекватність і почуття гумору. Альона, дуже тобі дякую за твій підхід до виконання своїх обов’язків. Було дуже приємно з тобою поспілкуватися.

Віталію, дуже дякуємо і тобі, за те що зацікавився нашими проектами та продуктами, we appreciate it so much:) Над цим працює вся наша команда!)
Все вірно, технології чатботів дуже цікаві і саме класне те, що вони направлені на вирішення цікавих бізнес задач, та наші розробники мають шанс ділитісь своєю експертизою та рішеннями у спілкуванні з клієнтами. Для проджект менеджерів це теж неабіякий ріст у здобутті нових знань, буквально щодня, адже conversational solutions розвиваються дуже стрімко та впевнено.
А взагалі, ми дуже раді спілкуванню з тобою, як таким різностороннім професіоналом своєї справи та знавцем домену, від якого в тебе горять очі)