Маркетингова агенція The Kasta

до 20 спеціалістів
Хмельницький

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії кілька місяців і маю тільки позитивні враження від роботи і спілкування з командою, що складається з приємних і різнопланових людей.
Цікаві проекти, досить багато можливостей для розвитку співробітників у професійному плані. В нас прийнято дослуховуватися до ініціатив, тому кожен може привнести своє бачення і досвід, від чого всі тільки виграють.

Підтримали: Oleksandra Liubytska

Перші відгуки звісно від самих працівників )
Знаю Аллу (керівника агенції) вже купу років, працювали разом в іншій компанії, і хочу сказати: круто, що тепер вона очолює не просто відділ, а цілу маркетингову агенцію. Рада працювати разом в команді цікавих, добрих, цілеспрямованих, з почуттям гумору людей (зараз нас в команді шестеро). Всі ми разом робим маркетинг українських брендів професійним, нехаотичним і оф корс результативним. Так що звертайтесь )

Підтримали: Ilona Svider

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.