Magnise

Київ, Тернопіль

Хочу написати позитивний відгук компанії Magnise.
Працювала на позиції Junior QA Engineer, отримала хороший досвід та старт у сферу ІТ.
Справді хороший та дружній колектив, можу сказати, що є певне відчуття «домашнього затишку».
Завжди радо допомагали у всіх питаннях, чи в роботі з проектом, чи з веденням бухгалтерської звітності.
В нелегкий час з відсутністю електроенергії, всі дружньо зустрічалися на офісі та працювали, спілкувалися, ходили на кофі-брейк. Є що згадати :)
Приємно було з Вами співпрацювати, тому звісно рекомендую Magnise !
Процвітання Вам бажаю, розвитку, надійних замовників та нових проектів.

Наталю, дякуємо тобі за чудову співпрацю і теплі слова! Бажаємо тобі також цікавих проєктів і дружніх команд, нехай все складається якнайкраще!

Нарешті отримав підтвердження особи на DOU і є змога написати відгук.

Я працював в Magnise впродовж 6 місяців. Я дуже радий що потрапив в цю компанію, будучи без досвіду, а вийшов із обширним багажем знань. Із допомогою ментора я влився в колектив, класно було попрацювати разом і на різних проектах. І в скрутний час команда підтримає тебе. А для мене дуже важливий цей фактор у роботі в команді.

Хочу добавити також що я студент і для компанії було ок що я можу допрацювати години пізніше, якщо мені треба відлучитись було на парі.

Також чудова допомога в ведені податкової звітності, і навіть після завершення співпраці допомагають закрити решту звітності.

Підтримали: Myroslava Zubchuk

Богдан, дякую тобі за відгук! Працювати разом було дійсно класно, ще зустрінемось!

Все ніяк не могла дійти, щоб написати відгук, але нарешті це зроблю.

Коли я вперше дізналася про Magnise я почала гуглити і знайшла якийсь негативний відгук про компанію від когось з колишніх співробітників. Чесно кажучи, дуже напряглася, але все одно вирішила піти на співбесіду. Після спілкування з фаундером Федором зрозуміла, що би там не було, що б не сталося — хочу попрацювати у цій компанії.

Влаштувалася на позицію Head of Marketing, попрацювала 3 дні і на 4-ий почалася війна. Що мене вразило — в компанії вже від самого ранку почали надавати допомогу всім своїм співробітникам, для мене це стало приємним сюрпризом. Я зрозуміла, що своїх тут не кидають, навіть якщо ти працюєш пару днів.

Найбільше я працювала з Федором (CEO) та Мирославою (COO), з теплом згадую про них, бо мені дуже приємно (цікаво, креативно) були з ними співпрацювати. А той негативний відгук для мене ні разу не підтвердився — ми гарно співпрацювали, я мала багато можливостей та свободи для творчості. Також ми гарно завершили співпрацю, я отримала всі виплати і ми розійшлися на позитивній ноті (це як колишні, які стали друзями: рідко, але буває)

Безумовно рекомендую! 👌🏻

Підтримали: Myroslava Zubchuk

Маріє, дякую тобі за відгук! Працювати разом було дійсно дуже креативно і цікаво. Досвід з Fedoriv незабутній:) А те, що лишаємось друзями — це філософія. Тому, що В — відносини. Відносини між людьми безцінні.

Працював в Magnise на позиції Project Manager.
Що можу сказати. Компанія дивовижна, люди дивовижні.
Мені, як менеджеру, дали повну свободну дій, як буде краще-зручніше мені та командам на проєктах.
Справді відчувалася підтримка та зацікавленість від керівництва в процесах та покращеннях.
Команди справжніх професіоналів та приємних людей.
Особливо хочеться подякувати Мирославі (СОО) та Богдану (СТО) за підтримку, відгуки та поради в складних моментах.
Дякую за все!
Впевнено рекомендую до співпраці в даній компанії.

Підтримали: Myroslava Zubchuk

Макс, дякую! Працювати разом у непрості часи означає перевірити багато якостей на міцність. І дійсно класно, коли розуміючи довіру і відповідальність команда працює злагоджено і результативно. Те, як ти вмієш професійно і дружньо підтримати команду, проявити емпатію — твій талант без сумніву. Дякую тобі за роботу!

Пропрацювала в компанії півтора року, залишились позитивні враження. Дуже приємний колектив та розуміючі менеджери, завжди входять в положення. Немає бюрократії, незрозумілих процесів, ніхто не стоїть над душею.

Підтримали: Myroslava Zubchuk

Катя, тобі дякуємо! З тобою завжди було легко і приємно працювати, водночас якісно і ефективно. Світ маленький, вірю — ще зустрінемось:)

Пропрацював в компанії Magnise на позиції Project Manager 1.5 року.
За цей час я отримав чудовий експіріенс у роботі з іноземними замовниками.
У компанії Magnis просто чудовий колектив який завжди допоможе. З більшістю людей я спілкуюсь і поза роботою.
Також можу виділити керівництво компанії, яке завжди йшло на компроміси і завжди намагалось допомогти. Компанія має досвідченний кістяк команди який моде відповісти на будь які запитання та пояснити навіть як працює Чорна діра.
Тож щоб підсумувати я можу рекомендувати працевлаштування до данної компанії.

Макс, чудовий колектив — це чудові люди. Такі як ти. Дякую тобі! Залишаємось завжди на зв’язку. До зустрічі!

Пропрацював в компанії Magnise півтора року.
Скажу, що залишилися дуже приємні спогади і враження.
Класна команда, хороший затишний офіс, і зручне розташування офісу, в тихому і спокійному районі.
Були приємні плюшки, тімбілдинги, класні і зручні крісла, та інші дрібниці, які дуже позитивно позначаються, на процесі роботи. Працювати в цій компанії було весело)
Виключно позитивні враження)))

Підтримали: Victoria Dovbash

Працював на позиції Junior Front-end Developer, прийшов у компанію без досвіду в сфері ІТ. За час роботи отримав великий левел ап своїх навичок і знань. Загалом можу відмітити: зручні умови праці, можливість кар’єрного росту, дружній колектив (який підкаже і допоможе у любій ситуації), хороший офіс, вчасну виплату ЗП. Тому залишились тільки позитивні враження про компанію

Підтримали: Victoria Dovbash

Проходив співбесіду. Ще в квітні-травні. Позиція Sales Manager. Усвідомлюю, що скоріш за шукали людину з трішки іншими скілами чи з більшими скілами у B2B, проте для чого казати, що зв’яжетесь зі мною, і просто забуваєте. Надішліть принаймні лист, якщо незручно дзвонити та говорити «Ні».

Ви в мене не один кандидат і я не лише з вами спілкувалась. В скайпі (куди ви мені вчора написали) навіть прізвище ваше не написане — тому мені знайти вас в своєму скайпі практично не можливо, я не могла пам"ятати що саме з вами говорила. На пошті пошук по вашому прізвищу теж не шукає. А номера телефонів кандидатів я не зберігаю в свій телефон. Ви видалили своє резюме з сайту, значіть скоріш за все що пошук роботи був не актуальний.
Кожен кандидат з яким я спілкувалась отримав від мене фітбек після співбесіди.
Немає сенсу продовжувати дискусію.
Дякую за ваш відгук, думка кожного є важливою :)

За час роботи тут багато чому навчилась і набула практичних знань в сфері ІТ. Приємний і дружній колектив, класний просторий офіс і є абсолютно всі умови для кар’єрного розвитку та навчання)

Підтримали: Victoria Dovbash

Влаштувався сюди без досвіду в ІТ, але за час поки працюю багато чому навчився. Тут мені допомогли набути базових знань за найбільш корткий термін.
Більш за все ціную у роботі колектив. І тут він супер, приємні і відкриті люди, завжди готові допомогти. Дуже подобається що керівництво не знаходиться десь «на верху» і відповідно не дивиться на всіх з тієї висоти). Чесно кажучи, робота в кайф. Лайк за теніс і дартс ))