12 листопада 2024 21:56
Працював у компанії майже 3 роки, залишився задоволений досвідом. Чудовий колектив, який завжди готовий поділитись своїм досвідом та допомогти.
Вчасна виплата ЗП, допомога в ведені податкової звітності.
Проєкти цікаві, є можливість для розвитку і вдосконалення технічних навичок.
Рекомендую Magnise до співпраці!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.