Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Magnise

Киев, Ивано-Франковск, Тернополь

Пропрацював в компанії Magnise півтора року.
Скажу, що залишилися дуже приємні спогади і враження.
Класна команда, хороший затишний офіс, і зручне розташування офісу, в тихому і спокійному районі.
Були приємні плюшки, тімбілдинги, класні і зручні крісла, та інші дрібниці, які дуже позитивно позначаються, на процесі роботи. Працювати в цій компанії було весело)
Виключно позитивні враження)))

Поддержали: Victoria Dovbash

Працював на позиції Junior Front-end Developer, прийшов у компанію без досвіду в сфері ІТ. За час роботи отримав великий левел ап своїх навичок і знань. Загалом можу відмітити: зручні умови праці, можливість кар’єрного росту, дружній колектив (який підкаже і допоможе у любій ситуації), хороший офіс, вчасну виплату ЗП. Тому залишились тільки позитивні враження про компанію

Поддержали: Victoria Dovbash

Працюю в цій компанії більше 2.5 років (думаю це багато про що говорить). За цей час працював на декількох великих проектах поряд з професіоналами, від яких отримав дорогоцінний досвід. Завдяки тому, що компанія регулярно організовує навчання студентів, мав можливість спробувати себе в ролі наставника. Одна з основних цінностей компанії — колектив, тут завжди підставлять тобі плече, в яке можна поплакати через десятки помилок в консолі (це мені напарнік сказав, в мене помилок не було).

Поддержали: Victoria Dovbash

Проходив співбесіду. Ще в квітні-травні. Позиція Sales Manager. Усвідомлюю, що скоріш за шукали людину з трішки іншими скілами чи з більшими скілами у B2B, проте для чого казати, що зв’яжетесь зі мною, і просто забуваєте. Надішліть принаймні лист, якщо незручно дзвонити та говорити «Ні».

Ви в мене не один кандидат і я не лише з вами спілкувалась. В скайпі (куди ви мені вчора написали) навіть прізвище ваше не написане — тому мені знайти вас в своєму скайпі практично не можливо, я не могла пам"ятати що саме з вами говорила. На пошті пошук по вашому прізвищу теж не шукає. А номера телефонів кандидатів я не зберігаю в свій телефон. Ви видалили своє резюме з сайту, значіть скоріш за все що пошук роботи був не актуальний.
Кожен кандидат з яким я спілкувалась отримав від мене фітбек після співбесіди.
Немає сенсу продовжувати дискусію.
Дякую за ваш відгук, думка кожного є важливою :)

За час роботи тут багато чому навчилась і набула практичних знань в сфері ІТ. Приємний і дружній колектив, класний просторий офіс і є абсолютно всі умови для кар’єрного розвитку та навчання)

Поддержали: Victoria Dovbash

Влаштувався сюди без досвіду в ІТ, але за час поки працюю багато чому навчився. Тут мені допомогли набути базових знань за найбільш корткий термін.
Більш за все ціную у роботі колектив. І тут він супер, приємні і відкриті люди, завжди готові допомогти. Дуже подобається що керівництво не знаходиться десь «на верху» і відповідно не дивиться на всіх з тієї висоти). Чесно кажучи, робота в кайф. Лайк за теніс і дартс ))