MagneticOne

Тернопіль

Претендував на парт-тайм позицію в одній з компаній групи MagneticOne, але отримав фултайм позицію і купу досвіду. Задачі стосувались лише моєї компетенції, виклики були помірними і ніяких відхилень від домовленостей не зустрів.

Хотілось би трішки розповісти про чудовий процес рекрутингу в цій компанії.
Перший етап відбору кандидатів це: ознайомча співбесіда з HR-ом компанії, де я розповів про свій досвід, знання технологій, відповів на запитання, які їх цікавили.
Наступний етап: тестове завдання. На нього є дедлайн в три дні, а потім по їх словам їм потрібно також три дні щоб його оцінити.
Однак після того як я його виконав, фідбек не давали близько двох неділь.
Також, в відповідь на моє тестове сказали, що в мене недостатньо обширний стек технологій, якими я володію. Тоді запитання, а для чого надсилати тестове, якщо я по цьому пункту не проходжу?

Найцікавіший момент: тестове було залите на приватний репозиторій, та щоб переглянути код потрібно було отримати доступ до нього. І знаєте що? Код навіть не переглянули.

Рекомендую подаватись в компанію, якщо бажаєте отримати відповідь через кілька неділь, та щоб ваше тестове навіть не переглянули.

Підтримали: Yevhen K

Мій досвід роботи в MagneticOne (Куратор Маркетингу в УК):

1- Гарний колектив, гарна атмосфера.
2- Компанія має дуже цікаві продукти та ніші
3- Компанія системна і це +

Загалом це був чудовий досвід роботи, навчився новим речам.

Отож рекомендую спробувати свої сили в Магнетику.

Подавав заявку на позицію SEO у Magnetic. Крім можливості просування усіх поточних проектів зазначив, що з human ресурсом компанії можемо почати роботу у нових напрямках Tech та AI. Станом на сьогодні 1 топова сторінка про AI генерує трафік з google вартістью 500к$ на місяць. У мене на разі є зібраний Road Map на 400 потенційних категорій і навіть кластеризовано 9к ключів для майбутнього більш глибокого проекту.
Це початок, але у Ілона Маска не має і такого.
Хоча в пріорітеті були б ваші поточні сайти.

Власне я пишу, щоб поцікавитись, чи дійсно керівництво Cart2Cart отримало моє резюме ?
Якщо у вас зараз багато різних резюме, уточнюю, моє було те, що на 18 сторінок.

У будь якому випадку репортую ваш поточний маркетинг, щоб не виглядати недоречно на DOU.

1. Ви зараз платите за рекламу по ключам, по котрих і так на 1 позиції prnt.sc/EWl1XrhpyDoo Вітаю, у вас немає ніякого заявленого Senior PPC.

2. Я перевірив ваш індекс. Половина сайту shopping-cart-migration не працює для SEO.
Я не буду репортити цю проблему, так як це робота вашого майбутнього спеціаліста.
Але по факту минулий спеціаліст був настільки не кваліфікований, що ваш проект міг бути у нього перший. Я таку ж штуку проексперементував 9 років назад — побачив, що не працює і швидко замінив усе на правильний синтаксис. Зайняло 3 дня.
Цікаво, скільки ця шляпа вже у вас і скільки ще буде висіти далі.

Після пункту 2 > не багато сенсу шукати інші проблеми, мені зрозуміло що варіантів росту багато і навіть дох*я.

І того весь ваш маркетинг відлетів з двух пунктів.
Чого було б і не позвати на співбесіду тіпулю який майже 9 років щось там просував ?

Проходил интервью, было оживленно, вопросы с их стороны продуманные и достаточно интересные, в целом доволен, по вопросам можно сказать, ребята знают в каком направлении движутся. Общение дружественное, теплое. Хотелось бы работать в такой комманде.

Что скажете об этом?

Скажем, что наконец-то, после 20 лет работы группа компаний MagneticOne удостоилась публикации на eban0e.it и может быть зачислена в когорту топовых компаний, представленных на этом ресурсе. Мы растащили отзыв на цитаты, почти как «Идущего к реке» и будем начинать и заканчивать ими каждый митинг.

Если же серьезно, то есть с одной стороны факт о количестве сотрудников, сильно отличающийся от реальности, что наталкивает либо на то, что автор был слабо знаком с компанией, либо вообще не имел опыта сотрудничества. Ну не может вдвое отличаться количество сотрудников.

С другой стороны, автор упоминает информацию о зависимости от результата, наличие Yaware.TimeTracker (наш же продукт) у каждого сотрудника, что есть правдой. Думаю, опыт сотрудничества все же был, но короткий — стажировка, либо адаптация (до 3х месяцев)

В публикации много матерщины (как и полагается на этом ресурсе), вероятно из-за обиды или желания отомстить за негативный опыт. Попытки локализовать автора пока не увенчались успехом. Особенно это печалит нашего штатного вышибалу Иннокентия на удаленке. Опять же, если серьезно, то мало информации определить конкретный кейс, чтобы четко понять и проработать причину. Мне все же жаль, что имел место быть определенный негативный опыт у автора. Думаю, если он решится написать Руслану Савчишину или мне, то есть большая вероятность конструктивного решения, вместо накидывания на вентилятор.

Как правило, такого рода ситуации случаются из-за несовпадения ожиданий сторон и недокоммуникации. Скорее всего была ошибка со стороны компании, умноженная на неозвученные ожидания автора. Но неэтичное поведение, сознательный обман, невыполнение обязательств — не являются ценностями группы компаний, не способствуют сотрудничеству и не ведут к дальнейшему развитию следующих 20 лет работы. А развиваться мы собираемся и будем. Ошибаться тоже будем, искать причины, исправлять ошибки, писать инструкции и оргполитики, чтобы такого больше не повторялось.

Спасибо, Евгений, что спросили