4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Unlike most outstaff/outsource companies who seek to minimize your salary to maximize their profits, MagicHire actually focuses on connecting companies from all over the world with talented engineers. I have had a great experience with this agency which helped me land an amazing job.

Thank you, MagicHire!

Many thanks to Galina Dragan for helping me to find a good job! Fast and transparent communication, assistance in preparing for an interview.. I definitely recommend this company for a job search.

Имел позитивный опыт найма с компанией, впечатления по процессу остались положительные.
Порадовала оперативность коммуникации, прозрачность касательно зарплатного бюджета,
регулярные апдейты по статусу клиента и готовность предоставить информацию по всем интересующим вопросам.
Заказчик, по его словам, процессом также остался доволен.

Tetiana Syvulko helped me to find the best job and company I could ever dream of.
I can’t thank her enough, that means something!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.