MagicHire

Київ, Львів

Відгукувався на опубліковану вакансію в жовтні, відповіді так і не отримав

Нещодавно я знайшов роботу завдяки MagicHire. Рекрутер Вікторія хутко відгукнулась на мій запит, надала правдиву та вичерпну інформацію стосовно вакансії, та сприяла швидкому й зрозумілому процесу найму 👍

Підсумовуючи: чітко, оперативно, ввічливо 😃

Підтримали: Alina Bernatska

Знайшов робоче місце з допомогою MagicHire. Рекрутери максимально сапортили протягом всього довгого процесу найму та допомогли знайти хороший продукт.

Anastasiya Matveyeva, helped me to find the work that perfectly matches my expectations. The communication was always timely and super effective. Many thanks!

Підтримали: Anastasiya MatveyevaAlina Bernatska

Unlike most outstaff/outsource companies who seek to minimize your salary to maximize their profits, MagicHire actually focuses on connecting companies from all over the world with talented engineers. I have had a great experience with this agency which helped me land an amazing job.

Thank you, MagicHire!

Many thanks to Galina Dragan for helping me to find a good job! Fast and transparent communication, assistance in preparing for an interview.. I definitely recommend this company for a job search.

Имел позитивный опыт найма с компанией, впечатления по процессу остались положительные.
Порадовала оперативность коммуникации, прозрачность касательно зарплатного бюджета,
регулярные апдейты по статусу клиента и готовность предоставить информацию по всем интересующим вопросам.
Заказчик, по его словам, процессом также остался доволен.

Tetiana Syvulko helped me to find the best job and company I could ever dream of.
I can’t thank her enough, that means something!