Працюю в цій компанії вже 6 місяців. Маю цікавий проект. Постійно навчаюсь чомусь новому. І ще мені подобається гнучкість робочих годин, для мого лайф балансу мами якраз підходить. Я працюю і насолоджуюсь материнством.

Працюю на позиції Saleforce developer у компанії MagicFuse. Це справді крута компанія яка надає можливість для професійного росту (курси, сертифікації, внутрішні шерінги, англійська). Дружня атмосфера в тімі, менторство та постійна підтримка колег. Радий бути частиною цієї команди.

Щасливий, що мій перший досвід в ІТ почався саме з MagicFuse, компанія та колектив зацікавлені в тому, щоб ти швидко прогресував та не боявся виконувати складні завдання. Всі дружні та веселі. Робочі процеси чудово організовані. Багато спеціалістів по Salesforce, тому завжди є з ким порадитися. Також тут є власна програма підготовки до сертифікацій, мої знання регулярно перевіряли і вказували на слабкі місця.

Працюю у компанії більше року. Можу сказати, що основна цінність тут — це люди, які тебе оточують.
Тімка мега-крута і постійно росте. В офіс завжди приємно приходити, бо тут можна і попрацювати, і пожартувати, і пограти у плейстейшн чи шахи.
Класний соц-пакет, тімланчі, подарунки від компанії, корпоративи як приємний бонус.
Тут про людей дбають, ти відчуваєш себе захищеним і спокійним.
Коли я тільки прийшла, почала працювати тімлідом — то на перших one-on-one мене шалено здивувало те, що 90% людей з тіми оцінили проект, на якому працюють на 10 з 10! Я не дуже вірила, що можна бути настільки задоволеним своєю роботою. Але це правда) Ти кайфуєш від того, що робиш; тебе сухають, а головне — чують і прислухаються!
You deserve to love your job! — лозунг компанії і він повністю відповідає дійсності!

Класна компанія, зарплату платять вчасно, суперовий колектив, всі завжди готові допомогти і підтримати. Чудове місце для роботи з СФ.

MagicFuse (раніше — MagicForce) спеціалізується саме на SF розробці, тому це хороше місце, щоб зануритися в цю тематику з головою. Працюю SF девелоперкою в цій компанії вже 1.5 роки — цілком задоволена своїми проектами, люблю нашу команду і атмосферу, і тут класний соц пакет і всілякі бонуси. Можу рекомендувати!:)

Працюю в даній компанії на позиції Salesforce Developer. Компанія стрімко розвивається а з нею і всі девелопери.
Можу в певнено сказати, що MagicForce це чудове місце для роботи!
Завдяки MagicForce я познайомився з Salesforce і отримав неоціненний досвід яким зараз ділюся з новими колегами які приходять до нас.
Атмосфера тут чудова, усі дружні, зручний офіс і ще багацько цікавих «плюшок».

Вакансії MagicFuse