Уважаемый Ярослав, вы не имеете отношения к этой компании, ее сотрудникам или партнерам. Эта страница предназначена только для комментариев сотрудников. Пожалуйста, прекратите писать на страницы компаний, с которыми вы никак не связаны.
Спасибо за понимание!

Підтримали: Svetlana y

Дєвочко, я тебе забув спитати, що мені кому де писати.

Давайдасвідос!

Daria раз компанія продовжує шукати до себе спеціалістів то відгуки допоможуть стати кращими

Вважаю відгуки написані Ярославом про компанію корисними

Також, вважаю за потрібне додатково залишити відгуки ще й на Jubee

А також додатково залишити відгуки для Adavice Media on Jubee та Ad-Sys on Jubee

тому що ми не знаємо, хто ти, я хотів додати

Працюю в MAGETIC AI майже 1,5 роки, тому вирішила, що можу написати дійсно об’єктивний відгук про мою роботу тут і про компанію. Працівники і менеджмент завжди підтримають і допоможуть, є система менторства, що для мене, як для людини яка звикла працювати в команді, виявилось неабияк важливим. Не знаю як проходить процес рекрутингу зараз, але раніше це відбувалось в 2 етапи. Перший етап — це співбесіда з HR-менеджером і тестове, а другий — співбесіда з СТО. На обох інтерв’ю мене максимально познайомили з продуктами компанії та корпоративною культурою.
MAGETIC є продуктовою ІТ-компанією, яка працює над продуктом АІ для адвертайзингу.

Тут немає директора і підлеглих. Всі рівні. СТО завжди готовий вирішити складну ситуацію, адже його багаж знань дозволяє це зробити. Завжди можна підійти за консультацією і отримати дійсно змістовний фідбек. Взагалі, що може бути важливіше, ніж команда професіоналів-однодумців? Звичайно, кожному своє,але як на мене тут я дійсно отримала все, що хотіла.
Компанія є STARTUPом з унікальним проектом, який не має аналогів. MAGETIC входить до міжнародної групи компаній, які представлені у 3-х країнах, що додає впевненості у завтрашньому дні.

Протягом цих майже 1.5-років, я дійсно покращила свої навички, бачу свій ріст не тільки я, але і СТО, який завжди надасть об’єктивну оцінку моїм проектам і навичкам. У колективі я відчуваю себе дійсно важливою частиною, що дає неабиякої мотивації працювати далі.

Атмосфера комфорту, домашнього затишку і позитивних емоцій повністю змінює уявлення про роботу в офісі.

Значним плюсом є те, що компанія знаходиться у самому серці столиці з чудовою транспортною розв’язкою. В офісі є все необхідне для роботи, розвитку та відпочинку. На кухні завжди можна знайти свіжі овочі та фрукти, а також багато смаколиків (цукерки, печиво, карамельки, тістечка). Для співробітників в офіс замовляють обіди, доволі не поганої якості. Щоп’ятниці у нас проходять HAPPY HOURS, де кожен може розповісти як пройшов тиждень, а також розповісти плани на вихідні, часто ми граємо в ігри для підвищення корпоративного духу, їмо смачну їжу, п’ємо алкоголь та насолоджуємося заходом сонця через панорамні вікна під лаундж-музику. Крім того, офіс — English-Environment, що також дає непогані можливості для розвитку власної англійської без ніяких додаткових витрат на не зрозуміло, які курси. В компанії зацікавлені в довгостроковій співпраці, тому завжди відкриті до діалогу, це місце, де можна розвиватися в професійному плані. Часто проводять тімбілдінги (не тільки на HAPPY HOURS).

Команда HR створює і покращує умови для співробітників, що видно неозброєним оком. Завжди додаються нові бенефіти, які приваблюють залишатися в компанії.

Окремо, ще хочу написати про співробітників, які стають тобі друзями. Завжди веселі, доброзичливі, цікаві. Їх можна описати 2-ма словами — командні гравці. Разом з такою дрім-тім шлях до мети компанії стає набагато цікавішим і приємнішим.

Ще одним приємним плюсом є гнучкий графік, який дозволяє скорегувати свій день у потрібному ключі.

У висновку, можу сказати, що враження від компанії у мене дійсно позитивне і я не змогла, щоб не поділитися ним з усіма. :)

спасибі

Підтримали: Svetlana y