MadeIT

Подавалася на вакансію QA Engineer в компанію MadeIT. Того ж дня отримала відповідь від HR з пропозицією виконати тестове завдання. Наявність тестового завдання здивування не викликало (доволі розповсюджена практика; до речі, зараз деякі компанії замість тестового спочатку надсилають невеличку анкету, де ти маєш самостійно оцініти свої навички). А от швидка відповідь викликала неабияке здивування, частіше стикалася взагалі з повною тишею (нічого не поробиш, на одну вакансію відгукується десь 100-300 кандидатів, HR не встигають оперативно надати відповідь усім кандидатам). Наступного дня відправила виконане тестове, і за декілька днів отримала запрошення на співбесіду з HR, і за її результатами — на технічну співбесіду. Обидві співбесіди справили на мене позитивне враження, це дійсно було схоже на співбесіду, а не на іспит. Наразі працюю у компанії як QA Engineer, мені вдалося успішно подолати увесь шлях: від відгуку на вакансію до оффера. Враження від компанії позитивні, до вподоби і те, як організовані процеси, так і доброзичлива атмосфера у команді.

Не витрачайте свій час на цю компанію. Спілкувалася з HR Kulyash Iskakova по вакансії QA Engineer. Компанія в обличчі HR не витрачає зайвий час на те, щоби розказати про проект і компанію, а зразу надсилає тестове завдання. Після виконання тестового можна забути про компанію та фідбек. Як потім з’ясувалося, компанія набирає дуже багато тестових, які лід не встигає перевірити, про що звісно ніхто не попереджає і кандидат витрачає свій час марно. Тобто на ваше тестове скоріш за все навіть не подивляться. Що багато каже про повагу до кандидатів та потенційних колег. Звісно, що скринінг по резюме теж ніхто не робить, хоча тестове зовсім не складне, і його можна не надсилати досвідченим кандидатам. Але це напевно дуже складно, простіше надсилати тестове всім підряд. Тому раджу зайвий раз подумати, перш ніж відгукуватися на вакансії цієї компанії

Підтримали: Svitlana KomarovaOleksandr G