MadAppGang

до 20 спеціалістів
Сідней (Австралія)

7 травня 11:14

Oleksandr Komarnytskyi, .NET Developer в MadAppGang

Працюю .NET розробником в MadAppGang вже рік і за цей час залишилися тільки позитивні враження. Це дійсно класне місце для розвитку: сильна технічна команда, приємна атмосфера і достатньо можливостей, щоб рости як спеціаліст.

У компанії є можливість підлаштувати робочий процес під себе — як по графіку, так і по інших моментах. Оплата погодинна, тому кожен може самостійно обирати, як, де, в якому темпі і скільки працювати. Відчувається довіра і відсутність зайвого контролю. Після такого формату роботи складно уявити повернення до великих компаній із жорсткими правилами та надлишковою бюрократією. Проходиш онбординг, закидаєш потрібні документи/фото, заповнюєш 1–2 стандартні форми — і на цьому всі організаційні моменти закінчуються. Далі робоча пошта не завалена обов’язковими безглуздими тренінгами, підписанням якихось документів чи іншою зайвою надокучливою бюрократією.

У моєму досвіді в компанії та на проекті також дуже сподобалось, що враховують твої побажання щодо задач. Тебе питають, чим саме хочеш займатися і дають можливість обирати напрям. В цілому намагаються максимально використовувати сильні сторони кожного розробника, що робить роботу більш комфортною і продуктивною. Також є різні бонуси(кидають довгий список на початку). Серед крутих та актуальних особисто для мене — це часткова компенсація робочої техніки, уроки англійської з крутим вчителем, компенсація спорту і можливість покривати витрати на курси/книги.

В цілому відчувається, що компанія реально старається створити комфортні умови — є все необхідне для роботи і можна спокійно сфокусуватись на задачах, не відволікаючись на зайві речі. Загалом досвід роботи в MAG дуже позитивний, радий, що опинився тут.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.