3 жовтня 2022 17:29

Анна Данілова, Адвокат/юрист в Рівненський НДЕКЦ

Подавала свою кандидатуру. Склалось враження, що рекрутер Софія взагалі не читала моє резюме. Хоча у мене був досвід роботи HR-ом 2 роки, мені відписали, що я не підходжу, оскільки у мене немає досвіду. Натомість написали, що їм імпонує мій досвід в питаннях воєнного стану, якого в мене не було. На мою відповідь, що досвід роботи HR у мене був, мені ніхто не відповів.

Підтримали:  Svitlana Rudiuk

Доброго дня, Анно.
Шкода, що у Вас склалось негативне враження від нашого спілкування. Проте я вдячна за зворотній зв‘язок!

Дійсно, у вакансії, на яку ви подавались, ми орієнтувалися на наявність попереднього досвіду як в Legal напряму, так і в HR. Бо ця роль є на стику обох галузей, й Ваш юридичний бекграунд нам імпонує. Можливо, я не дуже коректно сформулювала думку про попередній досвід «в умовах воєнного стану», за що перепрошую.

Та в межах цієї ролі, нам важливо підсилити команду спеціалістом з більш ґрунтовним практичним досвідом, саме у сфері кадрового адміністрування й документообігу.

Ми готові надати більш розгорнутий зворотній зв’язок на подальший розвиток, та проговорити з Вами ще раз причину нашої відмови. Прошу, дайте знати, якщо хотіли б отримати його від нас.
Дякуємо та спокійного дня!