2 липня 2021 1:24

Valentina K, Lawyer

Дивні критерії відбору 👎👎👎

Подала аплікейшн на сайті Macpaw на вакансію Lawyer. Невдовзі на емейл прилетів Reject лист, що я не дуже пасую їхньому пошуку.

Окей, беру файл свого CV — редагую рядки з ім’ям і контактами, в гуглі шукаю фото за запитом «smart guy in glasses», прикріпляю в файл це фото. Більш того, виявилось, що зробити копію Лінкедін профайлу шляхом копіпасти не займає і 10 хвилин. Так я продублювала аналогічний аплікейшн, але не від свого імені.

І, раптом, фейковий «Микита», який «має» моє CV, опис моїх скілів, освіти і фото з фотостоку отримав попередню позитивну відповідь і можливість обрати час для Zoom 🤡🤡🤡

Втім, після коллу з рекрутером, я не зрозуміла які переваги мав «Микита» і чому продубльований аплікейшн з персональними даними на іншу особу мав більший успіх. Ясно, що «система референсів», про яку мені намагались наполегливо донести інформацію, є несправедливою.

Не буду називати тут синонім слова упередженість, що починається на «с».

Здивована, розчарована і на майбутнє маю цікавий досвід, дякуючи Мак поу 😺

Валентина, спасибо за обратную связь. Нам жаль, что рекрутмент процесс вызвал у вас такие эмоции.
При поиске кандидата, помимо резюме и собеседования, где обращаем внимание как на технические навыки, так и на софт скиллы, работает система референсов. На этом этапе мы собираем отзывы от прошлых или нынешних команд, с которыми работает человек. Мы проводим такую проверку как до интервью, так и после (в большинстве случаев). К сожалению, иногда мы вынуждены отказать кандидату именно после этого этапа.
Нам в MacPaw очень важно давать равные возможности для всех кандидатов. Мы не приемлем дискриминацию ни по каким признакам, и если такие случаи происходят, поддерживаем о них сообщать.