Lyft

Київ, Мінськ (Білорусь), Лондон (Велика Британія), Лос-Анжелес (США), Мехіко (Мексика), Монреаль (Канада), Мюнхен (Німеччина), Нашвілл (США), Нью-Йорк (США), Сан-Франциско (США), Сіетл (США)

Співбесіда формату leetcode/faang, потрібна підготовка саме до такого формату.
Команди розподілені і дійсно diverse по всім параметрам. Що ніяк не заважає власне роботі: набирають розумних людей з якими просто і приємно працювати. Якщо для вас на роботі хтось застарий/замолодий/зі шкірою не того кольору і т.п., це скоріше ваша проблема.
Умови супер, складно побажати ще чогось, рейтинг «Умови праці» трохи просів мабуть через неможливість оцінити офіс через його відсутність на той момент🙂. Компанія надзвичайно підтримує і з розумінням ставиться до проблем української частини команди під час війни.
Після навіть якісного аутсорсу, деякі внутрішні інструменти і інфраструктурні моменти іноді просто вражають. Задачі і підходи до розробки відповідають рівню продукту.

Я почала працювати в компанії в жовтні 2021. До того два роки не могла знайти роботу тестувальницею одразу після курсів, вирішила спробувати себе як куратор даних.
Попереднє інтерв’ю було телефоном, потім відеодзвінок. Спілкування як з ейчаром, так і з менеджером було дуже приємне. Треба було почекати два місяці до нового потоку, і я була готова, зважаючи на попередньо узгоджені умови. Я не була раніше знайома із компанією Ліфт, але коли пошукала, то була вражена масштабом, цілями, підходом як до клієнтів, так і робітників.
Це компанія, чиї цінності — бачити в тобі людину, а не лише інструмент заробляння грошей.
В скрутний для співробітників час ми отримали від компанії всебічну підтримку, впевненість у фінансовій стабільності.
Я працювала на декількох проектах з обробки даних, і скажу, що завжди було цікаво, це динамічні проекти, вони не дають нудьгувати і завжди є можливість розвиватись, тебе цінують, є багато бенефітів, що не дозволять «вигоріти», і наша найбільша цінність — це наш чудовий колектив!

Працюю в компанії з червня 2021. Дуже рекомендую.
Декілька моментів, які імпонують мені:
— дуже круті колеги, як професійно, так і особистісно. На мою думку, колеги це найголовніший драйвер розвитку, і я завдяки своїм колегам працюю краще :)
В компанії досить серйозний процес відбору, що не є типовим для українського ринку. Але я вважаю, що це допомагає відібрати класних людей, з якими приємно і ефективно працювати.
— remotе. Український офіс від початку працював віддалено, а нещодавно компанія глобально вирішила прийняти позицію full flexibility: можна ходити в офіс, можна не ходити, ніяких квот немає.
— продуктова компанія має продуктовий майндсет. Команди планують свою роботу і відповідають за результат.
— конкурентний рівень доходу і офіційне працевлаштування (не ФОП)

Від початку війни Lyft не тільки максимально підтримує співробітників (фінансово і морально), але й продовжує наймати в Україні.

Працюю в українському офісі компанії Lyft продакт менеджмером з квітня 2021 року.
Процедура найму на позицію складається з шести етапів (може бути й по-іншому), кожен з яких потрібен для оцінки критеріїв, які компанія шукає в продакт менеджерах.
Що найбільше подобається в компанії — це чітка процедура оцінки твоєї роботи. Якщо ти працюєш, твій перформанс буде оцінений командою та менеджментом.
В компанії, на скільки це взагалі можливо, налагоджені процеси планування, що дуже важливо для продакта. ПМ в Lyft несе повну відповідальність за продукти, визначає стратегію їхнього розвитку, має сободу прийняття рішень.
Офіс (віртуальний) в Україні активно розвивається, компанія відбирає найкращих фахівців, з якими дуже приємно працювати.

Хотел бы описать фидбек о хайринге в киевский офис, так как он показался мне немного странным для такого уровня компании. Собеседовался на позицию Product Manager.

Первый контакт с украинским HR — созвон, обсуждение вакансии, моего опыта, все прошло отлично. От первого созвона до назначения первых интервью с американской стороной проходит три (!) недели. Ну ок, всякое бывает.

Первые два часовые интервью с американскими продукт менеджерами проходят отлично. К слову, к американской стороне вообще вопросов нет. Все очень интересно, конструктивно, по делу. На следующий день получаю фидбек от HR, что все прошло супер и меня приглашают на следующий этап.

Через неделю назначаются следующие три часовых интервью с американской стороной. Опять все супер, конструктивно и по делу.

И вот теперь начинается самое интересное. Пишу через пять дней по поводу фидбека — HR отвечает, что он в процессе сбора. Пишу еще через три дня — просто игнор. Пишу на емей — обещание дать фидбек до конца дня. Пишу еще через неделю и получаю ответ, что позицию в Киеве будут закрывать. На все просьбы дать более подробный фидбек или объяснение ситуации — тотальный игнор.

Возникают вопросы, почему решение о закрытии позиции было принято после хайринга? Почему нельзя дать более подробный фидбек кандидату, который потратил на компанию довольно много времени? Вопросы остались без ответа, ее знаю на чьей стороне что-то пошло не так, но осадок неприятный остался.

Максим, спасибо за обратную связь. Я менеджер команды рекрутинга в Киеве и хочу принести вам свои извинения за потраченное время и отсутствие вменяемого фидбека с нашей стороны. Мне очень жаль, что не получилось продуктивного общения с компанией. Мы стараемся не допускать таких ситуаций и с рекрутером будет обязательно проведена беседа. Я бы хотела пообщаться с вами и дать обратную связь по позиции, несмотря на то, что прошло время. Если вы не против, напишу вам на email. Еще раз прошу прощения за сложившуюся ситуацию.

Вакансії Lyft