Lyft

понад 1500 спеціалістів
Київ, Мінськ (Білорусь), Лондон (Велика Британія), Лос-Анжелес (США), Монреаль (Канада), Мюнхен (Німеччина), Нью-Йорк (США), Сан-Франциско (США), Сіетл (США), Mexico City, Nashville

26 вересня 2022 0:46

Ольга Уварова, QA Engineer

Я почала працювати в компанії в жовтні 2021. До того два роки не могла знайти роботу тестувальницею одразу після курсів, вирішила спробувати себе як куратор даних.
Попереднє інтерв’ю було телефоном, потім відеодзвінок. Спілкування як з ейчаром, так і з менеджером було дуже приємне. Треба було почекати два місяці до нового потоку, і я була готова, зважаючи на попередньо узгоджені умови. Я не була раніше знайома із компанією Ліфт, але коли пошукала, то була вражена масштабом, цілями, підходом як до клієнтів, так і робітників.
Це компанія, чиї цінності — бачити в тобі людину, а не лише інструмент заробляння грошей.
В скрутний для співробітників час ми отримали від компанії всебічну підтримку, впевненість у фінансовій стабільності.
Я працювала на декількох проектах з обробки даних, і скажу, що завжди було цікаво, це динамічні проекти, вони не дають нудьгувати і завжди є можливість розвиватись, тебе цінують, є багато бенефітів, що не дозволять «вигоріти», і наша найбільша цінність — це наш чудовий колектив!