Lyfegen

до 20 спеціалістів
Basel, Switzerland

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Lyfegen — это классное место для работы, если тебе по душе динамичная среда, профессиональные вызовы и возможности для развития. Небольшая (пока что) команда гарантирует глубокое погружение в бизнес-процессы и то, что каждый будет услышан — у меня было достаточно возможностей убедиться и в том и в другом лично.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.