Lvivity

Львов

Працював в компанії більше двох років і можу з впевненістю сказати, що ця компанія є одною із небагатьох у Львові де є приємна атмосфера, дружній колектив і хороша технічна експертиза.
Lvivty переживала різні часи але завжди там залишались чудові люди та гідні спеціалісти.
Компанія напрочуд дружня до початківців і завжди знайдеться хтось хто прийде на допомогу!
Молодому спеціалісту не потрібно боятись, що працюючи у Lvivity він залишиться тет-а-тет із проблемами.

Починав свій кар’єрний шлях з цією компанією. За 1,5 роки роботи в компанї можу з впевненістю сказати шо компанія дала мені максимальні можливості для мого розвитку та росту.
За час роботи в компанії побував на кількох хороших і реально цікавих проектах з актуальними і новими технологіями. Отримав багато практичних навик які застовую по сьогоднішній день.
Що до колективу то він навіть трохи більше ніж просто дружній. Завжди була можливість з кимось порадитись чи отримати допомогу. У разі виникнення якихось проблем чи труднощів завжди можна було звернутись до ТОП менеджменту компанії з впевненістю шо тебе вислухають і допоможуть.
Загалом від мене лайк :)

Поддержали: Gavryliv Oleg

У компанії працював близько року. Цікаві проекти, адекватний менеджмент, дружний і творчий колектив.
Рекомендую.

Поддержали: Marta Farion

В Lvivity я почав свою кар’єру розробника будучи ще студентом. Підчас робочого процесу ніколи не виникало проблем з тим що мені потрібно було з’явитись на пару чи залік.

Атмосфера в компанії дуже дружня, майже зі всіма колегами підртимую хороші стосунки і досі.

В цій компанії я оторимав безцінний досвід і знання.

Я пропрацював в компанії майже 2 роки і можу з впевненістю порекомендувати Lvivity як хороше місце для старту.

Поддержали: Marta Farion

Пропрацював у компанії більше року, і можу порекомендувати Lvivity як чудове місце роботи, особливо якщо ви цінуєте лояльне ставлення, гнучкість підходів і маєте бажання вчитися.

До твоєї думки тут прислухаються, мінімум бюрократії, колектив хороший, а сама атмосфера в компанії приємна і дружня!

Є деякі проблеми, типові для всіх молодих компаній, які розвиваються, але всі подібні речі вирішуються максимально швидко. Немає проблем з можливістю при потребі працювати віддалено, що для мене особисто, момент досить важливий.

В цілому, можу впевнено рекомендувати Lvivity в якості оптимального місця як для старту карєри, так і для її подальшого успішного розвитку!