Lviv IT Cluster

21...80 спеціалістів
Київ, Львів

1 лютого 2024 12:29

Sasha Huind, HR Manager

Наближається моя перша річниця у Львівському ІТ Кластері.
Як виходець з продуктових ІТ компаній можу впевнено сказати що долучитися до команди найбільшої ІТ бізнес-спільноти в країні це виклик і честь водночас.
А долучитися до команди в якості першого HR-а підвищує планку ще більше.

Що можу виділити з переваг Кластера 🟢:
— формат роботи офіс 75% — віддалено 25%, ніби гібрид але так само регулярна жива комунікація з колегами;
— стабільність — організації вже 10+ років, наразі маємо 300+ компаній-учасниць, 25+ проєктів і команду з 50 осіб, а починалось все дуже скромно (історію розкажу на онбордингу ;) )
— ріст команди — за 2023 рік нас стало на ⅓ більше і темпи лише зростають;
— розгалуженість напрямків проєктів, не знаю більше організацій в Україні які одночасно займаються такою кількістю різнопланових проєктів (чесно навіть не шукала), перелічувати не буду, все є на нашому сайті;
— кар’єрний розвиток — мені як HR-у НАДважливо транслювати можливості кар’єрного зростання в команді, для цього ми проводимо оцінку та перегляд ефективності колег і пропонуємо залучення в програмі L&D, маємо внутрішні вакансії, в цілому можливості безмежні і тут жодних перебільшень.

Тепер до недоліків. Звісно вони є в кожній компанії, цього не уникнути. Особисто для мене це деякі з пунктів які навела вище в перевагах, поясню чому 🟠:
— через гібридний формат роботи рідко видається побачити всю команду одночасно, кожен департамент визначає як відвідує офіс і це зручно, проте зібрати всіх видається в основному тільки на особливі командотворчі події;
— динамічний ріст команди означає динамічну перебудову внутрішніх процесів, це не завжди швидко і зручно, проте це також дозволяє пробувати різні ітерації і вносити правки тут і зараз, тож тут 50 на 50 недолік/перевага :)
— англійська мова — тут включається мій диплом філолога і перекладача англійської а також досвід роботи в американських та європейських компаніях де вся комунікація велася англійською, а зараз можливості практики обмежені, тож компенсую участю в мовних клубах та вікендах, благо маю коліжанку яка такий клуб веде :)

В підсумку напишу що початок року для нас найактивніший в плані розширення команди тож всіх запрошую ознайомлюватись із актуальними вакансіями і подавати резюме.
До зустрічі на співбесідах 🌟

Підтримали:  Anna Kuraieva Artur Bednarskyi

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.