Luxury Presence

до 20 спеціалістів
Київ, Los Angeles (CA)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в этом проекте больше года. Получаю массу огромного и колоссального опыта. Отличный Team Lead, который всегда рад помочь и улучшить процесс.

Підтримали: Misha Bohdaniuk

Работаю тут пол года, лучший проект из тех на которых работал. Международная команда, свежий стек — react 16.8 + apollo + graphQl. Хороший менеджмент.

Підтримали: Misha Bohdaniuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.