Luxoft

Київ, Дніпро, Одеса

20 жовтня 2012 21:54

Revenko Andrian, Senior Test Automation 2011-2011

В березнні 2011 року отримав запрошення проходити співбесіду від фірми «Luxoft». Приїхав зі Львова в Київ у фірмі мені організували співбесіду на 3-х проектах з яких на двох проектах я успішно пройшов співбесіду на позицію Senior Test Automation Engineer і вибрав проект [...] головним чином через спеціалізацію на тому проекті яка була подібна до моєї спеціалізації по кандидатській роботі в інституті. Прожект менеджером на даному проекті була [...]. Невідомо через які причини [...] з самого початку дуже хотіла мене звільнити. Не давала можливості звітуватися за роботу зроблену протягом дня. Не було ніякої реакції на мої прохання відкрити звітування. Потім стикнувся з такою річчю шо працівники проекту підливали в горнятко з водою якусь рідину без смаку шо має галюциногенні і гіпночичні властивості потім наскільки я зрозумів дана процедура називається «зомбізацією». На проекті з мене знущалися дійшло до того що цілу ніч працівники проекту сиділи в моєму під’їзді не давали мені спати стукали в мої двері і погрожували моєму життю. Так мене перестрашили шо я перестав заїкатися((( Ше після цього всього мене було безпідставно звільнено прожект менеджером. Після цього мені прийшлося місяць лікуватися в Моршині шоб відновити своє здоров’я. Від фірми за дані дії я компенсації так і не отримав.

UPDATE (администрация ДОУ): убрали имя сотрудника компании — это нарушение наших Правил.

65 коментарів

Коллеги, если у кого-то есть контакт поставщика этих жидкостей — прошу в личку:)

Вот вроде читаешь комменты типа шо за лажа, брэхня и всё такое...
А потом вспоминаешь, что в каждой шутке есть доля правды... Если это шутка...

Вот имменно из за таких уникалов у HRов есть свой Black list

Может и есть в HRов свой Black list но они почему то про это не говорят. Может вы не уникал про это напишете?

Якшо людей які відповідають за безпеку і створення відповідних умов безпеки в компанії luxoft-і цікавить як розвивалася дана ситуація і який препарат з групи (Транквилізатори) що не має смаку володіє ефектом помутніння свідомості, неконтрольованої розмови, втрати пам’яті... То будь-ласка відпишіть або звяжіться зі мною в іншому разі я буду звертатися в відповідні органи з описом даної ситуації... Я не хочу шоб інші люди стикалися з подібної ситуацією і шоб компанія покарала винних людей в даній ситуації...

Очень, ОЧЕНЬ хочется ответ менеджера Адриана :)

Вікторія Прокопчук в luxoft-і за зразкову роботу отримала підвищення тому її такі «дрібничкі» не хвилюють...

Підтримали: Yuriy Yuschenko

Осень. Обострение.

Підтримали: Stepan Hordikov

И чому в нас в Україні HR-ри так хамлять. Чи для HR-ів тренінги не проводять і не вчать як треба з людьми впілкуватися? Із-за таких HR-ів часто працівники в компанії в яких такі HR-ри працюють відмоляються переходити...

Підтримали: Lanetaanonymous

До теми про HR-ів. HR-ка Лілія Михальчишин (приходита кожної пятниці на чотири години в наш проект і мала помагати працівникам якшо в них виникали проблеми... Можливо в неї були інші завдання???). Коли я зайшов в кімнату в якій вона сиділя Лілія Михальчишин якраз розказувала по телефону як мені підливали наскільки я зрозумів вона дзвонила в головний офіс до HR-ів і вираз обличчі в неї був таким як би то для даної фірми нормальна річ коли в них на проектах відбувають такі речі...

Отличный способ пропиарить сам Люксофт. Сейчас эта ссылка за часы разлетится по всем скайпам айтишников. Чуваку, естественно никто не поверит, Люксофт в грязь это не опустит, но напомнить о такой IT компании — это верный способ. И сам себя разрекламирует :) За вирусную статью — респект :)

Вы не правы — Люксофту нет смысла себя пиарить такой статьей, это УЖЕ слишком известная компания.

Coca Cola тоже известная компания, но рекламу по миру все равно вешают

Напій Coca cola і був наркотіком. В кінці 1890-х років з’явилася заборона на кокаїн. І в кока-колу стали додавати не свіже листя коки, а «вичавлене», кокаїну в них вже не було.))))

Хм, бачу ви спеціаліст в цій області, та й галюценоген відразу виявили, незважаючи на те що він прозорий... А от якщо чесно, крім люксофтовського галюценогену і коли «з старих запасів» ще що вживаєте?

Не надо быть гением и гуглить историю колы, само название Вам ничего не говорит?
Hint:Coca Cola.

Андриан, вам срочно нужно начать писать книгу о вашей работе с Люксофте.
Желательно её закончить пока действие галлюциногенов не прошло. А ещё лучше снять фильм. Будет бестселлером!

Цікаво було б послухати версію «прожект менеджера» Андріана.

Підтримали: Evgenij NyebotovDenys Olasiuk

Ребят, у нас в офисе в Одессе реально такая же фигня, инфа 100%
щас выходил в туалет смотрю мимо идёт такой парень с виду нормальный, а глаза у него пустые, руки так вперёд протянул и ковыляет, ну точно зомби.
Я такой сразу на аварийную кнопку нажал и мне с потолка открылся люк и выпал дробовик, я такой его схватил и вынес долбаному зобмаку мозги, вот такая история приключилась, ЗУБ ДАЮ

ай Димон, чуть со стула не упал, спасибо!

Люк открылся, потому что Вы в компании ЛюкСофт работаете?

Підтримали: Volodymyr YefremovYuliia Morhunova

Враховуючи шо Люксофт російська фірма то можливо в Одесі з люксофту зброю з того люку давали для розгону фанів)))) там в люці ше напевно сепаратисти переховувалися)))

Я думаю, що не все з того що ви написали правда. Вот про «рідину без смаку шо має галюциногенні і гіпночичні властивості» я вірю — дуже реальна річ.
А вот про «дійшло до того що цілу ніч працівники проекту сиділи в моєму під’їзді не давали мені спати стукали в мої двері і погрожували моєму життю» — думаю це не правда! Це, напевно, просто наслідок попереднього галюциногену.

Эй, народ, че за фигня про «рідину без смаку шо має галюциногенні і гіпночичні властивості»? Ну маразм же, не? В целом, отзывы читать достаточно веселое задание, у меня даже настроение появилось вдруг :LOL:

Андріан просто не зрозумів головного, безкоштовно галюценогени це насправді один з бенефітів компанії, і те що їх підливали — свідчить тільки про турботу компанії про персонал, про творчий розвиток персоналу, зарядку натхненням.

Розрядка і натхнення... Там як в армії находять лоха і над ним прікалуються(((

Самокритика — великая вещь :)

А ще в армії можуть брому підливати.

ТАК ВОТ ОНО ЧО!!! :)))

>> На проекті з мене знущалися дійшло до того що цілу ніч працівники проекту сиділи в моєму під’їзді не давали мені спати стукали в мої двері і погрожували моєму життю.

Просто хотели спросить, почему репорты не отправляет.

Уважаемый Андриян!
Я после прочтения вашего обращения уже пару часов нахожусь в состоянии воздействия галюциногенного зомбирования, что как бы намекает мне о необходимости пойти и проверить воду из кулера в ближайшей лаборатории...
Ну что я могу вам порекомендовать — во-первых, вы очень глупо поступили, открыто написав здесь такое. Почему — скоро узнаете. Во-вторых, надо лучше следить за горнятком — вот я свое всегда с собой ношу. Говорят, очень хорошо помогает пищевая фольга от зомбирования. На крайний случай, можно заручиться поддержкой силы земли с помощью огурцов. В любом случае, проследите за своим здоровьем еще какое-то время — иногда случаются рецидивы и может внезапно выйти черепаха.
Поделитесь опытом — как прошло лечение в Моршине? Вы написали, что восстановили здоровье — то есть начали заикаться обратно?
И последнее — вы живете на первом этаже или прямо в подъезде, что к вам можно стучать прямо из него? Как у вас там уместился весь отдел? Естественно, если вода все-таки была заражена, то тим-билдинг в честь празднования Хэллоуина можно провести и раньше...

Да-да, шапочка очень сильно помогает! xD
Пруф

Perfect track record:
Luxsoft — 2 months
DIO-soft — 1 month
EPAM Systems — 3 months

Испытательный срок не пройден ни в одной?

«Luxsoft» только за одно это надо навсегда выпилить из интернетов

Sergey Khaperskov ошибся в записи фирмы это за жестокое наказание для него))) Хотя Vitaly Ivanov-ю лучше знать)))

И даже не стыдно человеку :) Вы думаете, Ваш линкедин профайл раньше никто не открывал и не видел, как там было название компании написано? Смешно же

Підтримали: Max Dykhtiaruk

и тут я виноват...??? У Вас такая политика в компании все на одного вешать?

Да. После галюциногенной воды из кулера все такими становятся.

Либо это троллинг 80го лвл, либо добро пожаловать в разделы F20-F29 МКБ-10

либо, как вариант, кул-хацкеры просто взломали парню аккаунт и резвятся

Как вариант. Те, которые в подъезде шумели.
З.Ы. А если серьёзно — товарищ мог бы и заметить уже, жаловаться там, и тэпэ...

Підтримали: Yaro P

Может быть ещё маленькая вероятность что он в отпуске, например, где нету интернетов.

Ну, не пройшов ти акту посвяти в соціум люксофтиків. Буває )

в каком корпусе расположен «Trump»? Хочу водички их бидончик.

А я-то думаю,чего меня вторую неделю так штырит-как раз устроился на проект там ))

Когда я устраивался в Luxoft, мне объяснили, что как только по результатам собеседования на один из проектов я получу утвердительный ответ, все собеседования на остальные проекты автоматически отменяются.
Поэтому для меня очень странно звучит заявление, что товарищ успешно прошел два собеседования :-)
Видимо, все же сказался языковой барьер...

Намекаешь на мой украинский язык?

Ви з Молдови в Одесу приїхали працювати тому намікаєте на «языковой барьер)))». Ваша попередня компанія (UNISIM-SOFT SRL Headquarters Alba Iulia 75b Chisinau, MD-2071 Moldova)

Автар принимал «з водою якусь рідину без смаку шо має галюциногенні і гіпночичні властивості» — на верное писал под воздействием :)

Підтримали: Ювженко Денис

Как остросюжетно! Автор, поделитесь опытом трудоустройства в другие компании, пожалуйста?

уже вижу заголовок: «ШОК!!!. Зомбизация в киевских ит-компаниях. ВИДЕО ФОТО»

Підтримали: Darina SDmitriy Naydyonov

Это не вирус и не реклама Моршина

Ну а какие-нибудь детали, почему в милицию не заявили?

я был в другом городе и знакомых в Киеве у меня мало было...

Нужно было 02 звонить, или представители органов тоже частенько забегали в офис и любили посидеть под гипнозом и галлюциногенами? :)

Какие нужны знакомые, чтобы просто подойти к вышестоящему руководству и попросить помочь с проблемой?
Luxoft — самая серьезная и самая организованная фирма из всех, в каких я работал за более чем 20 лет трудового стажа. Не сложилось на личном — не надо наводить тень на лучшую IT компанию на постсоветском пространстве! :-)

Знатный вброс. Но толсто )

Я не старався навести і не наводив тінь на компанію... Якби я хотів навести тінь на комапанію то би про їнші речі написав...

Не знаю як на «постсоветском пространстве» а в Україні Luxoft по оцінкам працівників стоїть лише на 5-му місці серед великих IT-Компаній. Нижче лише «ГобалЛоджік»... По оцінці рівню менеджменту — 78- це найнижча оцінка серед всіх серед великих IT-Компаній. Александр Гаврилюк я заходив на Ваш профайл Ви за 10-ть років лише в Unisim-Soft працювали — так шо не треба ля-ля))))

Якщо Ви мали на увазі Росію то група компаній IBS в яку входить Luxoft займає 8-ме місце серед IT-компаній Росії www.cnews.ru/reviews/free/2011 так шо пишіть ліпше «лучшая IT компанию на постсоветском пространстве Молдавии» бо в Вас лише в Молдові був досвід роботи компанія Unisim-Soft де Ви за 10-ть років і 3-ри місяці дослужилися до middle Software engineer.