Luxoft

Київ, Дніпро, Одеса

21 вересня 2022 12:34

Viktoria Podchernyayeva

Товариство, вітаю!
Спілкувалася з рекрутером Ірина Авраменко 31.08.2021 щодо вакансії HR менеджер у Туреччині.

ПЛЮСИ (а точніше плюс):
Саме інтервью пройшло на дружелюбній ноті.
Рекрутер запропонувала сконтактуватися у телеграмі і наголосила, що я можу писати і задавати будь-які питання після співбесіди. І навіть наголошувала, що команда рекрутингу буде дуже рада, щоб я приєдналася і до них.

МІНУСИ:
У середу (31.08.2021) було інтервью. У четвер (1.09.2021) написала реркутеру, щоб дізнатися апдейт — і тиша. У п’ятницю (2.09.2021) написала ще раз, відповідь так і не отпримала. Вирішила набрати у телеграмі — рекрутер не відповіла, але відписала і запевнила, що ЗАРАЗ надасть відповідь.
Я писала ще 2 рази, але відповідь так і не отпримала.

Компанія Люксофт не дуже зацікавлена у пошуку кандидатів та збереження своєї репутації.
Мій досвід спілкування з компанією у ролі кандидата негативний. На мене, як на кандидата просто забили.
Компанію НЕ рекомендую.

Вони взагалі дуже маніпулятивно, лицемірно і підло відносяться до кандидатів. Я від них отримав офер, відкрив знову ФОП, і мусив сплатити 2 міс ЄСВ, не дивлячись на те шо я не працював в компанії ні дня, бо вони хотіли, щоб я підписав документи про які не попереджають, без жодних пояснень... відшкодовуікти звісно ніхто не збирався. Така от «серйозна» компанія. Думайте двічі. Бо про вас там ніхто думати не буде!