Luxoft

Київ, Дніпро, Одеса

8 вересня 2022 15:14

Богдана Сапрун, Project Manager

Проходжу (або проходила, незрозуміло чи вже все:) ) різні етапи інтерв’ю в компанії на позицію Technical Project Manager. Спілкування з проджектом проекту, на який я проходила інтерв’ю та хедом проджектів (не пам’ятаю його позиції точно) німецького відділення залишило після себе досить приємні враження. А от спілкування з рекрутером — неоднозначні. Після третього інтерв’ю обіцяли дати фідбек менш ніж за тиждень. Пройшло майже 2 тижня. Пінгую рекрутера 2 рази — ігнор. Така сама ситуація була на початку — зв’язалися зі мною, позадавали питання, я задала у відповідь — і на 5 днів пропала (не я :) ). Можливо я багато хочу, але спілкуючись з різними компаніями, так довго відповіді ніде не потрібно було чекати.

Їхнє відношення до кандидатів дійсно дуже некоректне. Мені до сих пір ніхто не відшкодував 2 міс ЄСВ, які я виплатив через те шо прийняв офер від цієї «компанії». Мало того, що мені не надали жодних пояснень з приводу документів які просили підписати, так я зе й понів фінансові втрати через їхню маніпулятивність.