Luxoft

Київ, Дніпро, Одеса

13 травня 2020 13:24

Serhii Dymko, QA Engineer в Luxoft

Знайомство почалось за 1 рік до влаштування в цю компанію. Тоді вперше прийшов на співбесіду, але фідбек так і не отримав. Хоча, як зрозумів потім, цим грішить багато великих компаній.
Через рік зв’язались ректутери і запропонували нову співпесіду. На це раз все пройшло вдало і в компанії працюю вже трохи більше 2-х років на одному проекті.
Пройшов шлях від інтерна до Regular QA за цей час.
В цілому багато чого залежить від проекту і замовника. Мені з цим безумовно дуже пощастило. Приємна люди, робоча атмосфера, завжди є можливість обговорити проблеми, що виникають. А головне все відкрито і прозоро.
В компанії підтримують розвиток своїх співробітників тому тут доступна велика кількість навчальних курсів різної тематики. При чому курси можна обирати не лише за прямою спеціальністю, але і в зовсім іншому напрямку.
Із переваг:
— корпоративне страхування здоров’я;
— різного роду активності від тім білдінгу до організації дозвілля дітей,
— комфортні умови роботи в офісах;
— є невеличкі спортзали та кімнати відпочинку, можна пограти в теніс, настільний футбол або просто відпочити;
— наянві велопарковки та зарядки для електромобілей
Недоліки:
— наявних паркомісць не вистачає на всіх, тому доводиться ставти в чергу і чекати поки місця звілняться або шукати варінти самостійно. Але це проблема глобальна для великих міст.

Підтримали:  Mikhail K