GraphQL у свiтi компонентiв від Катерини Поршнєвої — React fwdays онлайн | 27 березня

Luxoft

Киев, Днепр, Одесса

25 ноября 2019 20:10

Олексій, Front-end Developer

Проходив в компанію співбесіди на 2 проекти, від обох співбесід враження дуже дивні (і не скажу, що в кращий бік). На першій співбесіді в момент, коли я приїхав в офіс, мені повідомили, що вимоги до кандидата раптово змінилися, і, крім JS та React, потрібні ще знання Java (але ж, даруйте, це вже не front-end, а full-stack). Але співбесіду все ж вирішили провести, і по її результату запропонували пройти ще одну, але на інший проект. Приїхав я вже в інший офіс в інший день. Співбесіда була з PM, я пройшов і її. Але і це ще було не все: потрібно було ще пройти співбесіду з клієнтом.

На співбесіду з клієном я потрапив, ніяких технічних питань на ній не було. Але по її результату мені запропонували виконати тестове завдання. Завдання я отримав, але воно було написано дуже коротко. Аби не здогадуватися, яку кількість даних треба виводити і як саме це має виглядати, я зв’язався з розробником Luxoft, якому я задав всі ці питання. Крім того, для виконання завдання мені довелося розібратися з новою для себе технологією. Отже, завдання було виконано і відправлене. Результат? Мені сказали, що все виконано добре, але я задав занадто багато питань (аж 4, ай-яй-яй), а вони потребують більш самостійного працівника. Який, певно, у випадку недостатньо точно поставленого завдання краще зробить лажу, ніж буде проявляти свої комунікативні навички... Проте мені здалося, що навряд це справжня причина. HR пообіцяв вияснити ситуацію, але після обіцянки більше на зв’язок зі мною не виходили, навіть по інших проектах нічого не пропонували.

В підсумку маю 3 співбесіди в різних офісах і нормально виконане тестове завдання, але нуль у результаті. І на зв’язок зі мною так і не вийшли. Єдиний плюс, що познайомився з досить для себе цікаво технологією, але навряд це можна зарахувати до плюсів компанії.