Luxe Quality

Львів, McLean, Torrevieja

Привіт усім. Хочу поділитись своїм не зовсім приємним досвідом контакту з даною фірмою. Це було найгірше технічне інтервʼю зі всіх, які я проходив. Інтервʼюер задав лише декілька запитань: з якими технологіями я працював, декілька запитань по SQL та чи займався я архітектурою БД (позиція Junior+). Решту часу він розказував мені, що я їм не підхожу тому, що працював з Salesforce, а це не те, що їм потрібно. Хоча яке це має відношення до моїх навичок Node.js, Express.js, TypeScript та інших, я не знаю. Жодного запитання про Node.js, Express та просто JavaScript не було. Вцілому вся співбесіда зайняла 15-20 хвилин, і більше я не витримав. Я не знаю, можливо, у людини був поганий день. Але з перших хвилин інтервʼю я відчув байдужість, відстороненість і просто неприязнь. Хто я такий, щоб рекомендувати вам щось, але на вашому місці я б змінив людину, яка проводить технічні інтервʼю. Це дуже сильно відштовхує. Вже з перших хвилин інтервʼю я для себе зрозумів, що бажання працювати з вашою компанією просто пропало.

Всім привіт)
Хочу написати невеличкий відгук, про коротку але не дуже приємну співпрацю з Luxe Quality, шуршав я якось вакансії на дуо, і знайшов вакансію на junior front end, так як робити було особливо нема чого, думаю подам резюме. (На цьому моменті якщо що в мене майже 2 роки вже комерційного досвіду було)
Отримую швидку відповідь що треба зробити тестове завдання — карту світу, де можна створювати свої маркери з оголошеннями які будуть з правої сторони показуватись списком (разом з фото, описом і тд) і при зумі будуть з правої частини показуватись лише ті маркери які зараз фізично видно на карті.
Ого, подумав я, прикольне завдання як для джуна ( не всі зможуть його зробити без нормального досвіду)
Вирішую вдаритись в чистоту і якість коду, і починаю писати проект, також написав невеличкий бекенд сервер (хоча позиція чисто frontend) — для того щоб показати що знаю трішки більше)
В описі до завдання не було прописано як саме треба прислати готовий результат і тому присилаю архів з сервером і фронтом + посилання на 2 репи в гітхаб

І тут починається саме цікаве) Прилітає відповідь:

Привіт, треба задеплоїти і вислати лінк. Архів і гітхаб не підходить.

Я думаю, так не проблема, але ж ви це не описали, деплою, кидаю посилання на деплой — ось воно до речі кому цікаво: vov44er.github.io/react-map-app
Якщо деплоїли бек на безкоштовні сервіси, то думаю знаєте, щоб він лягає якщо довго не користуватись, і треба зачекати 1хв щоб він піднявся і почав пінгуватись

Далі отримую ось таке:

Вітаю! На жаль ви не пройшли відбір. Бажаю успіху у пошуках цікавого проекту. Фідбек не дуже об’ємний, бо багато людей.
Поставили 2.5 бали з 5 ( були ті, кому 1 поставили) — немає як подати оголошення, поганий UI

Для того щоб подати оголошення треба просто клацнути в будь-якому місці по карті) Напевно їх «спеціалісти не до кінця змогли про це додуматись»
Це також свідчить про те, що вони не дивились код проекту взагалі, тому що знайшли б що воно працює по кліку, а як можна брати дева на роботу не дивлячись на код, а лише зробивши 2 кліки по сайту
Коли я написав, як там можна створити це оголошення, і щоб якщо можна передивились свою відповідь, або я можу переробити просто створення оголошення на кнопку за 2-3 хвилини
Отримав відповідь:

Які відповіді? Я вам відповіла, ви не пройшли. Фідбек технічний не надаємо.

Далі вже просто почалось трішки хамства і з моєї сторони і з сторони рекрутера, тому не буду це закидати сюди))

Висновок мій такий: не витрачайте час (особливо реально джуни) на проходження тестового, бо ви реально витратите 2-3 дні на тестове такого рівня, а не 2-3 години як я, і там навіть не заглянуть в код, просто наприклад не побачать якусь кнопку і напишуть поганий UI і скажуть не переживайте, були ті хто взагалі зробили гірше)))

Володимире, дякуємо за ваш затрачений час на проходження тестового завдання та відгук щодо нашого процесу відбору. Нам дуже шкода, що ваш досвід співпраці з Luxe Quality не виправдав ваші очікування, і хочемо роз’яснити кілька моментів, які ви відзначили у своєму відгуку:
1. Деплой тестового завдання:
Ми рекомендуємо кандидатам деплоїти тестові завдання, щоб ми могли легко й зручно оцінити результат їхньої роботи. Це загальноприйнята практика в IT-індустрії.
2. Конструктивний фідбек:
Ми прагнемо надавати конструктивний фідбек всім кандидатам, які не пройшли відбір. У вашому випадку було зазначено, що UI вашого тестового завдання потребує доопрацювання. На жаль, через велику кількість кандидатів, ми не завжди можемо надати детальний опис кожної помилки.
3. Складність тестового завдання:
Ми даємо завдання, які відповідають рівню складності реальних проєктів, з якими стикаються наші джуніори. Ми розуміємо, що виконання тестового завдання може потребувати значних часових затрат, але це водночас є цінним практичним досвідом для кандидата та можливість додати виконане тестове завдання до свого портфоліо.
Сподіваємося, що цей відгук допоможе вам краще зрозуміти нашу позицію. Бажаємо вам успіхів у пошуку роботи!

Дуже важко знайти роботу починаючому спеціалісту без досвіду, я дуже вдячна Luxe Quality за можливість почати свій шлях у сфері дизайну. Я пройшла 3-місячне стажування і тепер працюю в Luxe Quality. Від компанії лише позитивні враження: віддалена робота, цікаві проекти, крутий і веселий колектив, є можливість підтягнути англійську так як компанія оплачує курси англійської мови, гарне керівництво.

Підтримали: Max ShulginValeria Melnyk

З компанією майже два місяці на позиції trainee automation qa. Спочатку пройшов тестовий курс (реально цікавий і насичений знаннями) за два тижні, потім співбесіда і початок стажування. Зараз щотижня отримую нове завдання та фідбек на нього. Протягом виконання завдання без проблем можна звертатися до колег у чат, якщо потрібна якась допомога. З усіма ще не роззнайомився))) але з ким довелося поспілкуватись — відкриті, позитивні люди. Є уроки англійської двічі на тиждень. При наявності бажання та часу, можна займатися частіше. Особисто я задоволений, що приєднався до компанії, маю змогу тут розвиватись і приносити користь в майбутньому.
*Читав негативні коментарі стосовно ввідного тесту і люди пишуть, що курс старий, неактуальний і т.д. Ну дивіться, курс так, не новий, але суть то завдань не змінилась. Просто треба трохи напрягтися і освоїти нові версії тих же програм і сайту GitHub. Хто дійсно зацікавлений у професії — проблем не знайде в цьому. Стосовно фідбеків, тут все просто: виконуєш всі завдання, пакуєш у архів і надсилаєш адміну. Якщо відповіді немає протягом тижня — хіба проблема написати самому і запитати про результати? Думаю ні))) Всім добра!

Підтримали: Max ShulginVadym Morozov

Хочу знову поділитись враженнями від компанії.
За весь час роботи в компанії LQ маю лише позитивні емоції:
1. керівництво: ніхто морально на давить, тобі довіряють, домогають і, що дивно, думають про кожну людину, яка працює в компанії (це завжди важливо, а зараз особливо...)
2. колектив: хоч і робота віддалено, але звернутись за допомогою завжди можна і допоможуть
3. немає моральних «напрягів» — це дуже позитивно впливає на якість роботи та, загалом, на бажання працювати.

Підтримали: Max ShulginVadym Morozov

В мене залишились тільки позитивні враження від компанії і співробітників. Цікавий курс по автоматизації (навіть круто, що вийшли нові версії сайтів,які треба було тестувати, — це заставляє думати, а не копіювати). Домашка була перевірена, фідбек із зауваженнями отриманий, співбесіда назначена — все супер! Також дякую за справедливе оцінювання на співбесіді і швидкий зворотній зв’язок після інтерв’ю!

Підтримали: Max ShulginZhanna Pelenska

Бачу з відгуків, що питання про відсутність фідбеків на тестові вже піднімалося. Після чого за пару днів з«явилася ціла низка відгуків з позитивним досвідом — явно на противагу до закидань про «Как-то это все похоже на мошенничество. Не стоит тратить свое время на эту контору.» Але йде час, а зневага до кандидатів продовжується...

Ви просите виконати тестове завдання. Ну, це круто — це свідчить, що ви профі та підійшли до відбору серйозно. Але далі ви поводитесь не як профі...

Ви ж чітко розумієте, що на виконання тестового кандидат витратить свій час — багато часу, особливо кандидати з малим досвідом, які йдуть на інтернів. Та коли отримуєте тестове, то не вважаєте за потрібне бодай якось віддячити людям за їх роботу — надати хоча б мінімальний фідбек.

Це відверта неповага до кандидатів! Особливо до новачків, яким так потрібен зворотній зв"язок — порада, зауваження, підказка — щоб працювати над помилками та ставати кращими.

У коментарях на зауваження про мовчання у відповідь бачу виправдовування про нестачу часу. Але ж ви перевіряєте всі тестові і маєте певний перелік критеріїв для оцінки? Витрачаєте на перевірку не по одній хвилині, а уважно переглядаєте функціонал, якість коду, використані технології та підходи — вірно? То витратьте ще 5 хвилин і дайте коротеньке пояснення, що саме було не так. Або якщо вважаєте що час ваших фахівців незрівнянно дорожчий за час кандидатів, то хоча б додайте в умови тестового завдання ЧІТКИЙ перелік критеріїв — в такому разі буде хоча б приблизно зрозуміло, в чому можна було не дотягли до ваших очікувань. Бо інакше абсолютно непрозоро, що саме ви оцінюєте і як — чи кандидат помилок наробив, чи у перевіряючого настрій був поганий...

На жаль, ми не надаємо кандидатам детальний технічний фідбек на тестові завдання.

Привіт!
LuxeQuality — одна з небагатьох компаній, в якій оцінюють твої знання, навіть, якщо немає досвіду, і дає шанс увійти в сферу IT. В інших компаніях від тебе чекають не менше 6 міс досвіду + вагомий стек технологій.
Щодо роботи тут: є підтримка від всієї команди; нікому не шкода поділитися своїми знаннями та часом, щоб допомогти; є розвиток; повністю віддалена робота.

В більшості проблеми починаючих спеціалістів завжди стосуються можливості знайти роботу. Щоб у тебе повірили, щоб оцінили твої навички та знання, і щоб врешті дали змогу почати свою кар’єру.

В мене повірили і мене взяли на роботу.

Тепер Luxe Quality це мій перший великий досвід роботи в IT і справа яку ми робимо спільно на користь!

Хочу залишити відгук про компанію з якою я зараз співпрацюю. Я вважаю LQ одна з найкращих компаній для старту в IT як QA/AQA. Подав сюди резюме маючи нульовий досвід і на диво мені відповіли, запропонували пройти тестове завдання по автоматизації на js, хоча я мав тільки суху теорію і практику написання документації. Вирішив пройти оскільки на нього мені дали цілих 2 тижні. Приблизно за 5 днів я відіслав ТЗ і мене запросили на інтерв’ю, у ньому я пояснював як робив ТЗ і зрештою мене запросили на стажування. Стажування було дуже насиченим і потрібно було швидко опановувати нові інструменти і фреймворки, також не забуваючи писати грамотну документацію. Після міcяця стажування, мені запропонували контракт і закинули на проєкт.

Компанією я повністю задоволений. Робота повністю віддалена і має гнучкий графік, колектив який допоможе у вирішенні будь яких питань, стабільні виплати що привязані до курсу долара, командні мітинги на яких розказують про нові інструменти та досвід роботи з ними,гора матеріалів для самостійного вивчення і опанування того, що саме зараз потрібне на ринку

Добрый день, хотел бы написать небольшой отзыв о сотрудничестве с Luxe Quality. Сделал свой первый отклик на вакансию QA trainee в прошлом году, получил ответ с нужными ДЗ для прохождения интервью.
Выполнил 3 задания, но на интервью провалился из за недостаточного уровня англ), но руки не упустил продолжал поднимать уровень. В феврале вернулся и опять отписал и меня взяли на позицию трейни. При чем самое главное что я потерял работу предыдущую работу из-за войны, большое спасибо начальнику Вадиму Морозову :)

Всім привіт, розповім трохи про свій досвід співпраці із Luxe Quality.
У лютому виконувала тестове завдання на позицію Trainee/Junior UI/UX designer. Після внесення деяких правок мене запросили на інтерв’ю. І от я успішно працюю в компанії вже більше півроку))
Співпрацею задоволена, із плюсів: робота повністю віддалена, з/п прив’язана до курсу долара, дружній і веселий колектив, курси англійської мови за рахунок компанії, проведення тімбілдінгів.

Всім привіт! Хочу поділитись своїм досвідом у співпраці з Luxe Quality. Минулого року вирішив що пора міняти свою сферу діяльності і податись в IT.
Протягом половини року навчався на курсах з JavaScript та Manual QA. І прийшов час шукати першу роботу. Почпвся треш! Всі компанії, чи то дуже відомі і великі, чи стартапи, хотіли одне і те саме — ДОСВІД РОБОТИ НЕ МЕНШЕ 6 МІСЯЦІВ! Склалось таке враження що новачкам попасти в цю сферу не можливо. Але одного прекрасного дня я побачив відкриту вакансію у Luxe Quality на Junior Automation QA. Вирішив що впринципі певні знання в JavaScript і грунтовні знання мануала зможуть мені допомогти пройти відбір.
Відгукнувся, прийшов фідбек від менеджера з посиланням на його безкоштовний курс по автоматизації з тестовим завданням. На все про все 2 тижні. Здав проект, потрапив на інтерв’ю. Після того як ми з ним поспілкувались і в онлайн режимі я заапрувив свої навики я нарешті отримав оплачувану (що далеко не кожній компанії присутня) Trainee позицію. На трейнішці було багато нових фреймворків, мов програмування і завдань. Через певні обставини моє стажування затягнулось трохи довше ніж планувалось, але все ж поспілкувавшись ще декілька разів з менеджером, я отримав свою вакансію Junior QA Automation. Для чого я це все писав? Тільки для того, щоб звернутись до попередніх коментаторів: кому дали можливість і хто їївикористовує поповні той і отримає результат. Компанія крута, дружня, в любий момент тобі допоможуть більш досвідчені люди. Це все що я хотів сказати)

Всім привіт! Я HR компанії Luxe Quality. Я не мала досвіду у даній професії і потрапила у компанію зробивши тестові завдання. Співпрацею дуже задоволена. Працюю віддалено, з\п з прив’язкою до курсу долара, курси англійської, справедливий керівник і чудовий колектив.

Підтримали: Valeria MelnykVadym Morozov

Доброго дня! Додам трохи і свого досвіду. Співпрацюємо із Luxe Quality вже бульше року.
Із плюсів:
1. Можливість працювати віддалено;
2. гнучкий графік роботи;
3. стабільний перегляд ЗП
4. дружній колектив, готовий допомогти порадою та корисною інформацією в разі потреби;
5. щотижневі сеанси knowledge sharing.
Мінуси відносяться до специфики сфери окремих проектів та замовників.
Загалом, співпрацею із Luxe Quality я задоволений. Так тримати!

Добрый день! Решила поделиться своим опытом сотрудничества. Делала тестовое задание на должность lead generation, после отправки готового ТЗ через день получила фидбек о дальнейшем созвоне. На данный момент, я на этапе Intership, в отличной команде, готовой всегда ответить на возникшие вопросы и помочь.

Добрый день! Хочу рассказать о своем опыте сотрудничества с компанией Luxe Quality. Это моя первая работа в сфере IT, я претендовал на позицию Intern/Trainee QA. После выполнения нескольких тестовых заданий договорились об интервью, которое я успешно прошел. Затем наступил период оплачиваемой стажировки по ручному и автоматизированному тестированию, длившейся в моем случае около месяца. Наконец, мне предложили должность Junior Manual QA в коммерческом проекте.
Из положительных моментов сотрудничества могу отметить хорошую коммуникацию и помощь в решении вопросов, полностью удаленный режим работы, гибкий график, курсы английского, оплачиваемые переработки и выходные.

Всім привіт. Спершу зробив тестове завдання, відповіли швидко, за пару днів, додали ще одне тестове. Виконав, відправив — домовилися про інтерв’ю через тиждень. Пройшов перше, аж потім довелося почекати, та через два тижні провели друге інтерв’ю. Пройшов друге і запросили на стажування. Приємно, що коли звертаєшся про допомогу, то завжди відповідають та скеровують як далі бути.

Доброго дня! Робив тестове завдання на посаду Junior QA engineer. Зробив та відправив. Через півтори-два тижні отримав фідбек та запрошення на інтерв’ю, після якого виконав ще одне тестове завдання. Отримав позитивний фідбек і запрошення на роботу. Підписав контракт та успішно працюю у цій компанії уже довгий час

Така ж ситуація, як і у попередніх коментаторів. Дуже жаль потраченого часу, це все досвід звичайно, але теж залишилась без відповіді((( не рекомендую

Добрый день! На вакансию пришло 50+ тестовых заданий. Всем ответить было невозможно и расписать что не так.
Мы выбрали лучших кандидатов и провели с ними интервью. И уже человек работает.

Доброго времени суток! Так же делала тестовое задание для компании Luxe Quality на должность Junior/Trainee UI/UX designer. После выполнения задания, попросили доработать и сделать в нескольких цветовых решениях. Все выполнила, после этого 8 февраля написали что отдали мое тестовое на рассмотрение и больше никаких ответов. Как-то это все похоже на мошенничество. Не стоит тратить свое время на эту контору.

Мы выбрали лучших кандидатов и провели с ними интервью. И уже человек работает.

Доброго дня! Робила тестове завдання для даної компанії на посаду Junior/Trainee UI/UX designer. Був відгук від менеджера, що потрібно до робити з тестового завдання. Доробила та відправила. Це було 8 лютого. З того дня жодної відповіді так і не поступило, хоча я направляла листи з питаннями чи є новини з мого тестового. Напевно не потрібно джунам втрачати свій час на тестове завдання для даної компанії, бо відгука на свою роботу ви так і не отримаєте.