Luxe Quality

Львів, McLean, Torrevieja

17 серпня 2022 15:31

Dmytro Smaha, Middle Automation QA Engineer в Luxe Quality

Хочу залишити відгук про компанію з якою я зараз співпрацюю. Я вважаю LQ одна з найкращих компаній для старту в IT як QA/AQA. Подав сюди резюме маючи нульовий досвід і на диво мені відповіли, запропонували пройти тестове завдання по автоматизації на js, хоча я мав тільки суху теорію і практику написання документації. Вирішив пройти оскільки на нього мені дали цілих 2 тижні. Приблизно за 5 днів я відіслав ТЗ і мене запросили на інтерв’ю, у ньому я пояснював як робив ТЗ і зрештою мене запросили на стажування. Стажування було дуже насиченим і потрібно було швидко опановувати нові інструменти і фреймворки, також не забуваючи писати грамотну документацію. Після міcяця стажування, мені запропонували контракт і закинули на проєкт.

Компанією я повністю задоволений. Робота повністю віддалена і має гнучкий графік, колектив який допоможе у вирішенні будь яких питань, стабільні виплати що привязані до курсу долара, командні мітинги на яких розказують про нові інструменти та досвід роботи з ними,гора матеріалів для самостійного вивчення і опанування того, що саме зараз потрібне на ринку

Підтримали:  Елена Мисакова Vadym Morozov