1 квітня 2023 22:59

Vladyslav Hladkykh

Я відгукнувся на вакансію, яка була виставлена рекрутером цієї компанії, після чого мене попросили зробити тестове завдання на виконання якого давалося 4 дні. Через 3 дні я відправив готове тестове завдання, на що не отримав відповіді, я розумію що рекрутер може бути завантажений і відгуків може бути дуже багато, але рекрутер прочитав повідомлення з моїм тестовим і нічого не відповів, через 10 днів я відправив рекрутеру повідомлення з питанням, коли я зможу отримати результат перевірки тестового, це повідомлення було прочитано і проігноровано. Ще через тиждень, я написав що це не коректно давати тестове після чого починати повністю ігнорувати, так як на тестове я витратив свій час, як ви вже здогадалися це повідомлення було теж прочитане і успішно проігноровано.
Висновок: я не знаю, як там усе влаштовано в цій компанії, але можу з упевненістю сказати, що вони абсолютно не цінують час кандидатів. Мені здається, що нормально було б скинути хоча б якийсь фітбек за тестовим завданням, як мінімум відповісти, що був найнятий інший кандидат або що найм на цю вакансію припинився.
Якщо причиною того що мені не відповіли є те, що було занадто багато кандидатів, які виконали тестове і на перевірку кожного з них не вистачило часу, то як на мене це абсолютно не моя проблема, що рекрутери компанії не вміють правильно оцінювати свої можливості і розсилають занадто багато тестових завдань

Нам дуже шкода, що сталася неприємна ситуація. Через велику кількість Trainee/Junior аплікацій, можливо рекрутер не побачив фізично чи не помітив відгук на вакансію. У компанії всі відповідально відносяться до своїх обов’язків, тому будемо мати на увазі цей випадок. Нам важливо надавати відгуки всім кандидатам, і ми впевнені, що такого більше не повториться.