Lumen Global

Київ

Привіт! Побачив у вас на сайті відкриту позицію React developer, але не зміг надіслати резюме, бо у вас зламана контактна форма. Починіть по можливості

Дякуємо за Ваше повідомлення та зауваження. Виправлення контактної форми вже в роботі. Вибачте за тимчасові незручності.
Наразі вакансія React Developer вже неактуальна. Проте ми завжди відкриті для співпраці та будемо раді розглянути Ваше резюме на інші позиції, якщо Вони будуть доступні у майбутньому. Дякуємо за розуміння та бажаємо успіхів у вашому кар’єрному розвитку!

Я хотіла б висловити щиру подяку за можливість пройти співбесіду в Lumen Global. Було дуже приємно спілкуватися з Alina Mieshchanova та командою під час співбесіди.
Всі питання які мене цікавили стосовно посади Customer Success Manager були обговорені.
Що найбільше виділялося під час співбесіди, то це здатність рекрутера створити комфортну та розмовну атмосферу. Це не тільки дозволило мені ефективніше продемонструвати свої навички та досвід, але й вплинуло на мій вибір компанії.
Підтримка Аліни протягом усього процесу була неоціненна, і я щиро ціную час та зусилля, які команда вклала в те, щоб краще пізнати мене.
Я задоволена, що стала частиною такої команди, це саме те, що я для себе шукала.

Спілкувались щодо вакансії в компанії і, в цілому, враження позитивне. Спілкування приємне, змістовне та ненапряжне. Навіть при тому, що моя кандидатура не підійшла по вимогам, домовились залишитись на зв’язку та отримала корисний для себе фідбек. Процесом рекрутингу задоволена та і цінності компанії залишили приємне враження

Не задоволена процессом найму. І ні це не історія про те як мені відмовили та я обіженка прийшла скаржитися.

Спілкувалася з пані Alina Mieshchanova на Доу. після обговорення часу дзвінку вона просто перестала відповідати на повідомлення і не прийшла на міт в обговорений час. Мороз з невдіомої причини триває досі. Звісно шкода що у вас такє ставлення до своїх потенційних майбутніх працівників. Я була дуже націлена на роботу з вашою компанією, але все бажання було вбито таким ігнорським відношенням.

Шановна Аліно,

Дякуємо за Ваш відгук та можливість поділитися своїм досвідом. Просимо вибачення за будь-які непорозуміння, які, можливо, виникли під час процесу найму. Також вдячні за те, що Ви приділили свій час та поділилися своїми враженнями.

Стосовно платформи, ми б хотіли виправити неточність: взаємодія відбулася на Djinni, а не Dou. Щодо самої співбесіди, вона відбулася з нашим рекрутером 14 листопада. Щодо затримки на інтерв’ю, ми визнаємо, що рекрутер запізнився на 15 хвилин на зустріч, яка, до кінця, не була узгоджена між обома сторонами. Адже Ви самостійно відправили нашому рекрутеру посилання на Google Meets, не отримавши фінального підтвердження. Дякуємо за ініціативу, але наш процес найму побудований так, що рекрутер направляє запрошення на пошту, коли обидві сторони узгодили час та дату.

Все ж таки скрін з Вами був проведений, були обговорені ситуаційні кейси, SDLC та теорія по Scrum. Ваші відповіді були цінними для нас, але, на жаль, не повністю відображали вимоги до вакансії.

На жаль, наш рекрутер не надіслав Вам офіційної відповіді в особистих повідомленнях після співбесіди, бо вона вважала, що на дзвінку вже обговорено вимоги до вакансії, які, на жаль, не відповідали Вашому досвіду. Перепрошуємо за будь-які незручності, які виникли.

Ми також рекомендуємо очікувати офіційних запрошень на співбесіду від інших представників компаній, щоб уникнути будь-яких непорозумінь у майбутньому. Ми працюємо над удосконаленням наших комунікаційних процесів.

Бажаємо успіхів у вашому кар’єрному шляху та дякуємо за Вашу відкритість.

Працюю в компанії майже 3 роки, застав багато змін і ставлення процесів, все бачив і відчував на собі як ставало краще. в розробці приділяємо час не тільки новим фічам, але і про тех борг не забуваємо. атмосфера в командах дружня, кожен готов прийти на допомогу за необхідністю. це моє найдовше місце праці, тому працюємо далі))

Підтримали: Sander KapusniakDmytro Tytarenko

Зливають фіг зна куди і кому свою базу диних. За пару днів після розмов з двома різними рекрутерами почав і вже більше місяця отримую спам розсилки з пропозиціями «віддаленої роботи», все з різних не українських номерів та у всі можливі месенджери. Звісно це може бути просто дуже дивне співпадіння і моє звинувачення хибне, проте вже більш як пів року не говорив з жодними рекретерами, а тут розмова, ще одна через тиждень і почалось...

Дякуємо за ваш відгук, Volodymyr.

Ми дуже шкодуємо, що Ви зіткнулися із назойливими масовими розсилками.
Раді, що питання вирішилось і Ваша співпраця в цьому є невід’ємною частиною успішного вирішення ситуацій.
Хочемо підкреслити, що в нашій компанії ми дуже серйозно ставимося до захисту особистої інформації наших кандидатів і ми ні в якому разі не передаємо особисті дані третім особам без Вашої згоди.

Вдячні за розуміння та будемо раді залишатись на зв’язку!