4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Скоро рік, як співпрацюю з компанію і неймовірно задоволена умовами та організацією робочих процесів) Із беззаперечних плюсів:
— Допомога у ведені ФОП
— Бенефіти у вигляді курсів та професійних вебінарів з командою
— Часткові компенсація спорту; психолога
— Чуйний HR
— Здорова атмосфера в компанії

Підтримали: Solomiia Barchak

Дякуємо, Катерино, за теплий відгук 💛🖤

Сподіваємось на довгу та плідну співпрацю 😊

Надіслав резюме, пройшов перший етап і технічну співбесіду. Комунікація виглядала здоровою. Повідомили, що в межах тижня відпишуть, але вже скоро 2 тижні як нічого не пишуть. Майте на увазі.

Добрий день, Деміан!
Дякую за фідбек, ми завжди намагаємось відповідати якнайшвидше!

Як я вже писав, нам дуже сподобалась співбесіда з тобою і ми чекаємо фідбек від замовника. Зазвичай це відбувається в межах тижня, але нажаль цього разу — це займає значно більше часу.

Я перепрошую за такий довгий період очікування, як тільки у нас буде інформація від замовника ми вам про це повідомимо!

Динамично развивающаяся компания с хорошими возможностями для карьерного роста, быстрым принятием решений, хорошим откликом от руководства и многим количеством приятных вещей в целом

Підтримали: Solomiia Barchak

Вітаю, Вадиме!
Вдячні за ваш відгук.

Молодая компания с прекрасным коллективом и рабочей атмосферой. Руководство способствует развитию своих сотрудников ,поэтому это отличное место для старта в IT.

Підтримали: Solomiia Barchak

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.