LotusFlare

Київ, Львів, Варшава (Польща), Краків (Польща), Торонто (Канада), Сингапур (Сінгапур), Белград (Сербія), Silicon Valley (USA)

Дуже класне місце з дуже класними людьми, вільний графік, точні оцінки твоєї спеціальності, можливості змінити область кваліфікації якщо в тебе є бажання відкрити для себе щось нове, оплата навчання, медична страховка.
До твоєї думки обовʼязково дослухаються якщо ти маєш що сказати
Компанія постійно старається покращити рівень комфорту для працівників
Загалом дуже складно знайти мінуси, lotusflare надає дуже багато можливостей в плані розвитку)

Працюю в компанії Vue.js фронтенд девелопером. Враження дуже позитивні. Плюси які для себе виділив:
1. Робота в розподіленій міжнародній команді. Для мене це плюс, тому що гнучкий робочий графік, люди з різних куточків світу. Більшість спілкування на англійській.
2. В компанії дуже позитивна робоча атмосфера. Люди відкриті до питань, є час на відповіді, всі намагаються допомогти.
3. Сучасний стек технологій. По фронтенду Vue 2, Nuxt 2 з планами переходу на третю версію, SCSS, мінімум сторонніх компонентів, в деяких проектах є можливість працювати з TypeScript.
4. Продуктова компанія. Цікаві проекти з досить складною логікою.
5. Бізнес процеси на високому рівні. Менеджмент проектів, HR процеси — все відлагоджено, приємно працювати.
6. Можливість працювати віддалено, можливість відвідувати офіс за необхідності, сучасна техніка.
7. ЗП на рівні, медичне страхування.

LotusFlare — це чудове місце для роботи і розвитку.

LotusFlare — компания, которая развивается семимильными шагами. Гибкий график, хорошее отношение к людям, сотрудники — профессионалы, мощная среда для развития профессиональных навыков, чувствуется высокая вовлеченность в разработку и развитие продукта(интересные проекты, фичи и тд), дружеская и приятная атмосфера в командах 👍

Пропрацював я в компанії майже 2 роки на позиції software/server engineer. Ось кілька пунктів, які я б хотів виділити:
1. Це продуктова компанія. Отже, усі розробники працюють якомога ближче до продукту, все, що ти пишеш, виходить на продакшн протягом 2-3 днів, і це — круто
2. Це — маленька компанія. Отже, це нормально спитати поради у СТО або написати ПМу напряму та обговорити якусь фічу з точки зору продукту
3. Дуже гнучкий графік роботи. Можна працювати в цілому коли завгодно, хоч вночі, а вдень спати, найголовніше — робити задачі
4. Багато взаємодії з іншими командами і всі розробники в інших командах дуже легко йдуть на контакт. Є якесь питання або пропозиція по покращенню фічі в іншій команді — або створюєш таску та сам додаєш код, або пишеш розробнику напряму та ви в швидкому дзвінку на 5-10 хвилин обговорюєте, що саме за фіча
5. Чудова команда. Я працював у CEP команді, і у нас була дуже дружня атмосфера, всі один одному допомагали. З досвіду спілкування з іншими командами, можу з впевненістю сказати, що так у всіх командах

Працюю тут майже 3 роки на позиції server engineer. В компанії багато класних інженерів, які мотивують розвиватись. Найбільш цінним для мене є хороший баланс між бізнес потребами і можливостями працювати над тим, до чого душа лежить.

LotusfFlare is the futuristic idea with the best tech devs.
The software engineering teams are always friendly and ready to help.
It’s pleasure to work here with nice people and the most high-level programmers.
If you want hard task, interesting discussions and see the best solutions, LotusFlare is ideal place to you.

Вакансії LotusFlare