LotusFlare

Киев, Львов, Сингапур (Сингапур), Белград (Сербия), Toronto (Canada), Silicon Valley (USA)

27 апреля 10:45

Artem Dayrabekov

Пропрацював я в компанії майже 2 роки на позиції software/server engineer. Ось кілька пунктів, які я б хотів виділити:
1. Це продуктова компанія. Отже, усі розробники працюють якомога ближче до продукту, все, що ти пишеш, виходить на продакшн протягом 2-3 днів, і це — круто
2. Це — маленька компанія. Отже, це нормально спитати поради у СТО або написати ПМу напряму та обговорити якусь фічу з точки зору продукту
3. Дуже гнучкий графік роботи. Можна працювати в цілому коли завгодно, хоч вночі, а вдень спати, найголовніше — робити задачі
4. Багато взаємодії з іншими командами і всі розробники в інших командах дуже легко йдуть на контакт. Є якесь питання або пропозиція по покращенню фічі в іншій команді — або створюєш таску та сам додаєш код, або пишеш розробнику напряму та ви в швидкому дзвінку на 5-10 хвилин обговорюєте, що саме за фіча
5. Чудова команда. Я працював у CEP команді, і у нас була дуже дружня атмосфера, всі один одному допомагали. З досвіду спілкування з іншими командами, можу з впевненістю сказати, що так у всіх командах